ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

درآمد بازی Pokemon GO به روزانه 10 میلیون دلار رسید

+

یکی از بازی‌های محبوب این روزها بازی Pokemon GO است که با عمر بسیار کوتاه خود محبوبیت بسیار زیادی را کسب کرده است و روزانه به تعداد کاربران آن اضافه می‌شود، اما جالب است بدانیم که این بازی تابه‌حال به چه میزان درامد برای توسعه‌دهندگانش رسیده است.

اخیراً با بررسی‌های صورت گرفته توسط App Annie میزان درامد این بازی محبوب مشخص شده است، طبق گفته‌های این بررسی بازی Pokemon GO به‌صورت روزانه 10 میلیون دلار در اپل استور و گوگل استور برای توسعه‌دهندگانش درامد زایی می‌کند که در تاریخ بازی‌هایی ویدیو در تلفن همراه بسیار قابل‌توجه است. طبق گزارش App Annie وجود چنین بازی با این سطح درامد تاثیری بر روی درامد دیگر بازی‌های موجود در استور نگذاشته است.

Pokemon GO

البته طبق گفته تحلیل‌گر آقای سمیر در ابتدای انتشار بازی در ایالات‌متحده سطح درامد بازی‌های دیگر کاهش پیدا کرد که پس از مدتی به حالت عادی بازگشت اما این موضوع در آلمان و انگلستان هنوز به حالت عادی بازنگشته است و هنوز سطح درامد دیگر باری‌ها را تحت تاثیر قرار داده است و هنوز در حال نوسان است، اما در سوی دیگر یعنی استرالیا با انتشار این بازی سطح درامد دیگر بازی‌ها افزایش یافته است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.