ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

واکنش‌های خنده‌دار به باتری ناموفق گلکسی نوت 7

+

کمپانی سامسونگ روزهای بدی را سپری می‌کند، این شرکت در پی گزارش‌هایی مبنی بر انفجار باتری گلکسی نوت 7 برای جمع آوری گوشی‌های فروخته شده فراخوان زده است.

در ادامه جریان انفجار یک گلکسی نوت 7 در هنگام شارژ شدن سامسونگ با فراخوانی برای افزایش امنیت کاربران اعلام کرده که هم تمامی گوشی‌های فروخته شده و هم گوشی‌های موجود در فروشگاه‌ها را جمع‌آوری کنند، طبق گزارش این تعداد به 2.5 میلیون دستگاه می‌رسد. لازم به ذکر است که سامسونگ تا زمان حل شدن مشکل باتری گلکسی نوت 7 تولید آن را متوقف کرده است. این مشکل به‌احتمال‌زیاد در درآمد آینده شرکت تأثیر منفی داشته باشد اما کمپانی همچون سامسونگ به‌اندازه کافی توان برای جبران این موضوع دارد.

حال در جریان این موضوع برخی از افراد که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند تصمیم گرفته‌اند تا از این جریان استفاده و خلاقیت‌های خود را به نمایش بگذارند، البته این موضوع را در نظر داشته باشید که این مطالب تمسخرآمیز تنها به دلیل دشمنی با کمپانی سامسونگ نیست بلکه پیش‌ازاین هم برای دیگر شرکت‌ها چنین مطالبی منتشر شده بود. حال در ادامه شمارا به دیدن این خلاقیت‌ها دعوت می‌کنم.

جیمز جارویس

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue (4)

در دهه 1970 میلادی هنرپیشه آمریکایی بانام جیمی واکر آلبوم جدید خود را بانام دینامیت عرضه کرد، حال آقای جیمز جارویس از تصویر آلبوم این هنرپیشه استفاده و عکس گلکسی نوت 7 را در دستان او قرار داده است.

پائول تاروت

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue (1)

گلکسی نوت 7 اولین دستگاه در سری نوت شرکت سامسونگ است که ضد آب طراحی و ساخته شده است، از همین رو آقای تاروت با انتشار تصویری اعلام کرده است که امن‌ترین راه برای استفاده از این گوشی در زیرآب است.

کیلاپ و رول

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue (2)

در این تصویر مشاهده می‌کنید شخص فروشنده در کنار گلکسی نوت 7 یک کپسول آتش‌نشانی قرار داده است.

جوآن سانچز

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue (3)

این شخص گلکسی نوت 7 را در قابی شبیه به نارنجک قرار داده است.

ریچارد کرانلیوم

Funny-Twitter-reactions-to-Samsungs-Galaxy-Note-7-battery-issue

در این تصویر جالب مشاهده می‌کنید که برای شارژ کردن گلکسی نوت 7 لباس ایمنی بر تن کرده است و پیشنهاد می‌کند که برای شارژ کردن دستگاه این کار را بکنید.

نظر شما در رابطه با این تصاویر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.