ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

چگونه درخواست تایید حساب کاربری را برای توییتر ارسال کنیم؟

+

توییتر در چند روز گذشته، درخواست تایید حساب کاربری را برای همه‌ی افراد بازکرده است. پس اگر می‌خواهید که کنار نام پروفایل شما تیک‌ آبی قرارداده شود، این آموزش را از دست ندهید.

پیش‌تر، اکانت‌های تایید شده‌ی توییتر تنها مخصوص برندها، رسانه‌ها و اشخاص معروف و چهره‌های عمومی بودند. اما حال قضیه فرق کرده است و این امکان برای همه از طریق پر کردن فرمی در دسترس قرار دارد. توییتر در این خصوص گفت:

twitter-bird-white-on-blue

ما می‌خواهیم پیدا کردن سازندگان و تاثیرگذاران در توییتر برای همه آسان‌تر باشد، برای همین منطقی به نظر می‌رسد که اجازه دهیم کاربران برای تایید حساب خود اقدام کنند. ما امیدواریم اضافه کردن این فرآیند به کاربران در پیدا کردن اکانت با کیفیت و مهم، کمک کند و همچنین برای سازندگان و تاثیرگذاران این امکان فراهم آمده که از طریق توییتر بتوانند با افراد بیشتری در ارتباط باشند.

برای شروع به گزینه‌های زیر احتیاج دارید:

  • شماره‌ تلفن تایید شده
  • آدرس ایمیل تصدیق شده
  • یک بیوگرافی مختصر
  • تصویر پروفایل واقعی
  • تاریخ تولد (می‌توانید تعیین کنید که این مورد مخفی بماند)
  • وب‌سایت شخصی
  • تبدیل توییت‌ها برای انتشار به حالت عمومی

احتمالاً توییتر از شما برای اسکن کارت شناسایی‌ درخواست خواهد کرد. همچنین باید اطلاعات بیشتری را در مورد دلیل این‌که می‌خواهید حساب شما تایید شود (تیک آبی بخورد) در اختیار توییتر قرار دهید و اگر نیازی باشد باید سایت‌های بیشتری را برای قانع کردن توییتر برای این‌که حساب شما ارزش خبری یا عمومی شدن را دارد را معرفی کنید. برای پرکردن این فرم و گرفتن اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه‌ی پشتیبانی توییتر مراجعه کنید. توییتر هم اکنون ۳۲۰ میلیون عضو دارد که از این بین، تنها ۱۸۷ هزار کاربر تایید شده دارد و بر اساس گفته‌های سایت The Verge، اکانت قشر زیادی از افراد مهم هنوز توسط توییتر تأیید نشده است.

آیا شما نیز به دنبال تبدیل اکانت خود به یک اکانت رسمی هستید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
1

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.