ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

یک مرد ۲۰ ساله به هنگام انجام بازی پوکمون گو در سان فرانسیسکو کشته شد

+

متاسفانه عصر روز یک‌شنبه یک مرد ۲۰ ساله در سان فرانسیسکو در حالی که به انجام بازی پوکمون گو مشغول بوده، هدف گلوله واقع شده و فوت کرده است. این مرد جوان که کالوین رایلی نام داشته به همراه گروهی از دوستانش در قسمت تاریک پارکی مشغول انجام بازی پوکمون گو بوده‌اند. کالوین رایلی و دوستش جان کایربی گفته‌اند که در بالای تپه مشرف به پارک، یک مرد مشکوک آن‌ها را تحت نظر گرفته بوده اما به دلیل تاریکی هوا، کالوین و دوستانش به وی اهمیت نمی‌دهند و به انجام بازی مشغول می‌شوند. اما وقتی که کالوین کمی از گروه فاصله می‌گیرد، آن شخص بدون هیچ دلیلی از پشت به او شلیک می‌کند. کالوین رایلی در پارک کمک‌های اولیه را دریافت کرد اما میزان آسیب وارده توسط گلوله بسیار زیاد بود و وی دوام نیاورد و جان باخت. جان کایربی که از دوستان نزدیک کالوین بوده می‌گوید که قاتل هیچ انگیزه‌ای برای کشتن دوستش نداشته است. او می‌گوید وقتی کالوین از گروه جدا شده، صدای شلیک گلوله را شنیده و وقتی روی برگردانده دوستش را دیده که بر روی زمین افتاده است. جان می‌گوید که قاتل بلافاصله از محل جنایت دور شده و به احتمال زیاد سوار خودرو شده است.

خانواده کالوین چندی پیش از یکی از شهرهای ساحل شرقی آمریکا که جرم و جنایت‌های این چنینی در آن‌جا بسیار زیاد رخ می‌دهند به سان فرانسیسکو مهاجرت کرده بودند تا زندگی بهتری داشته باشند. کالوین از دبیرستان سِرا واقع در سان ماتِئو فارق‌التحصیل شده است و در تیم بیسبال کالج سان واکین بازی می‌کرده است. رید پیترز، سرمربی کالوین می‌گوید که مرگ او یک فقدان بزرگ برای همه اعضای تیم است، او پسر بسیار خوب و یک رقیب قدرت‌مند بوده است. لین کالیوان، دستیار اداره خدمات پارک ملی می‌گوید که این یک فاجعه بزرگ است، زیرا این پارک محلی برای خوش‌گذرانی مردم است تا اوقات خوشی داشته باشند و احساس امنیت کنند نه این‌که هدف گلوله یک شخص قاتل قرار گیرند.

این نخستین باری نیست که بازی پوکمون گو باعث فوت افراد می‌شود و مقامات باید یک فکر اساسی برای این موضوع کنند تا دیگر شاهد حوادث ناگوار این چنینی نباشیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.