ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

۳۰۲ استارتاپ به نمایشگاه الکامپ می‌آیند

+

بر اساس اعلام کمیته اجرایی، حضور ۲۶۰ استارتاپ در الکامپ بیست‌ودوم قطعی شده بود که اکنون حضور ۴۲ استارتاپ دیگر در این رویداد بین‌المللی قطعی شده است.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست‌ودوم در این رویداد بین‌المللی شاهد حضور استارتاپ‌هایی از استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، البرز، گیلان، خراسان جنوبی، قزوین، فارس، هرمزگان، یزد، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، مازندران و مرکزی خواهیم بود.

طبق اظهارات پیشین باقر بحری با توجه به استقبال گسترده کسب‌وکارهای نوپا، تعداد استارتاپ‌هایی مورد حمایت برای حضور در این نمایشگاه به ۲۶۰ مورد رسید که بعد از مذاکرات صورت گرفته کمیته اجرایی این رویداد تعداد ۴۲ استارتاپ دیگر به این تعداد افزوده شد.

وی با تاکید بر اینکه امسال زیست‌بوم استارتاپ‌های کشور را در سالن ۱۸ گردهم جمع خواهیم کرد، گفت: در الکام استارز ۹۵ تصمیم داریم همه بخش‌های زیست‌بوم استارتاپ کشور از جمله استارتاپ‌های نوپا، درحال‌توسعه، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران را زیر یک سقف و در کنار یکدیگر در سالن ۱۸ جمع کنیم.

او به امکاناتی که برای سالن الکام استارز ۹۵ پیش‌بینی شده است اشاره کرد و افزود: در این سالن علاوه بر غرفه‌های فعالان زیست‌بوم استارتاپی، یک محل برای برگزاری ارائه استارتاپ‌ها، برگزاری مسابقه‌ها و همچنین محلی برای برگزاری جلسات احتمالی بین استارتاپ‌ها با شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران یا همکاری‌های احتمالی به صورت کافی‌شاپ در نظر گرفته شده است که به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار خواهد گرفت.

بحری با بیان اینکه تیم داوران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تمامی درخواست‌های ارسالی را موردبررسی قرار داده است، معیارهای ارزیابی داوران را برشمرد و افزود: استارتاپ‌های مورد تأیید باید دارای وب‌سایت یا اپلیکیشن بوده و همین‌طور آماده خدمت‌دهی به مشتری نهایی باشند و با توجه به دسته‌بندی‌های مختلف فعالیت استارتاپ‌ها، تمام دسته‌ها باید دارای نماینده باشد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.