ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ساخت برنامه‌های واقعیت ترکیب‌شده برای هالولنز

+

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب‌شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام را به زندگی با ادغام یکپارچه با مکان‌های فیزیکی، فضاها و اشیا شما امکان‌پذیر می‌کند.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالوگرام‌ها تکامل بعدی در محاسبات هستند. با این دیدگاه در ذهن، سخت افزار، نرم افزار، و طراحی همه گرد هم آمده‌اند تا اولین کامپیوتر هالوگرافیک را که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست را بسازند.

مایکروسافت هالولنز به شما کمک می‌کند تا با استفاده از هالوگرام‌ها هر آن چیزی را که در ذهن خود دارید به دنیای واقعی و محیط اطراف خود بیاورید. برای اولین بار، و با استفاده از مایکروسافت هالولنز، هالوگرام‌ها به ابزارهای عملی زندگی روزانه تبدیل خواهند شد. برای یادگیری یا خلق چیزهای جدید، می‌توانید با هالوگرام‌ها ارتباط برقرار کنید. هنگامی‌که به زندگی در دنیای اطراف شما وارد می‌شوند، محتوای دیجیتال و خلاقیت شما بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند. می‌توانید با استفاده از مایکروسافت هالولنز، به هالوگرام‌ها شکل دهید، آن‌ها را تغییر دهید و به جزییات یک طراحی که موردنظر شما است، بپردازید.

مدتی است که مایکروسافت عرضه نسخه توسعه‌دهندگان هالولنز را آغاز کرده است و در این مدت بسیاری از توسعه‌دهندگان ساخت برنامه‌هایی برای این هدست واقعیت ترکیب‌شده را آغاز کرده‌اند. علاوه بر این، گروهی از شرکای مایکروسافت نیز مدتی است که ساخت برنامه‌های با کیفیت و کاربردی برای هالولنز را آغاز کرده‌اند که در زمینه‌های تخصصی مختلفی کاربرد دارند، در ادامه ویدیویی را مشاهده می‌کنیم که در ارتباط با همین موضوع است.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.