ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

سامسونگ در حال آزمایش اندروید نوگت بر روی گلکسی اس 7 و اس 7 اج است

+

با تمام بد بیاری ها و تشویش‌های ایجاد در ذهن علاقه‌مندان به گوشی‌های کمپانی سامسونگ به دلیل مشکل در گوشی‌های گلکسی نوت 7، این بار سامسونگ یک خبر خوب برای این افراد دارد، و به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال آزمایش اندروید نوگت بر روی گلکسی اس 7 و اس 7 است.

پیش‌ازاین نتایج بنچمارک Geekbench مربوط به آزمایش اندروید ۷ بر روی گلکسی اس 7 و اس 7 اج منتشر شده بود، که البته این موضوع هرساله از سوی سامسونگ با عرضه نسخه جدید از سیستم‌عامل اندروید انجام می‌شود و کاملاً مرسوم است، اما سؤال واقعی این است که چه زمانی دارندگان این دو گوشی می‌توانند شاهد اندروید نوگت در دستگاه خود باشند؟!

preorder-samsung-galaxy-s7-edge

در همین راستا به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال آزمایش اندروید نوگت بر روی نسخه‌های اکسینوسی (Exynos) این دو گوشی است و با این اوصاف به‌احتمال‌زیاد نسخه‌های آنلاک بین‌المللی این دو گوشی اولین سری از این مدل خواهند بود که اندروید نوگت را دریافت می‌کنند، و باید این نکته را در نظر داشت که این اولین نشانه‌ها برای آزمایش اندروید 7 بر روی این دو دستگاه است و نباید انتظار داشت که به زودی منتشر شود و به احتمال زیاد چند ماه آینده این اتفاق خواهد افتاد.

البته نکته قابل‌توجه این است که دلیل تاخیر زیاد در به‌روزرسانی اندروید نوگت برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج می‌تواند سیاست‌های این غول کره‌ای برای فروش بیشتر پرچم‌دار جدید خود یعنی گلکسی نوت 7 باشد. در ادامه می‌توانید بنچمارک این دو گوشی را زمانی که اندروید 7 بر روی آن‌ها نصب شده است مشاهده کنید.

samsung-galaxy-s7-edge-sm-g950f-android-7-0-nougat-geekbench-639x540 samsung-galaxy-s7-sm-g930f-android-7-0-nougat-geekbench-643x540

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.