ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اندروید نوگت، اول شهریورماه برای تلفن‌های همراه نکسوس عرضه خواهد شد

+

گوگل مدت زیادی است که در توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل اندروید به نام نوگت تمرکز کرده است. شایعاتی در رابطه با منتشر شدن این به‌روزرسانی در طی سال ماه جاری به گوش می‌رسید و حال جزئیات دقیق‌تری در این مورد منتشرشده است.

اطلاعات توسط ال جی و اپراتور کانادایی تلوس فاش شده‌اند و هر دو نیز سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی درست درآمدن اطلاعات فاش شده دارند. در این بین تلوس اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع در دسترس دارد زیرا که اپراتور، لیست به‌روزرسانی نرم‌افزاری و امنیتی خود را منتشر کرده است و طبق این لیست تلفن‌های هوشمند نکسوس ۶P و نکسوس ۵X تحت این اپراتور در تاریخ ۱ شهریور به‌روزرسانی اندروید ۷ را دریافت خواهند کرد.

ال جی نیز در سایت خود، صفحه‌ای به زبان کره‌ای برای دریافت نسخه‌ی پیش‌نمایش اندروید ۷ گوشی G5 ایجاد کرده است که در این مورد نیز تاریخ اول شهریور برای  عرضه‌ی بیلد پیش‌نمایش عنوان‌شده است. سونی نیز برای اندروید نوگت همین فرایند را دنبال کرده است و نسخه‌های پیش‌نمایش را برای بسیاری از افراد و توسعه‌دهندگان منتشر کرده است. تولید کننده‌های دستگاه‌های اندرویدی همیشه در ارائه آپدیت کند بوده‌اند و  انتشار نسخه‌های پیش‌نمایش کمک شایانی به سرعت بخشیدن به این فرایند می‌کند.


به احتمال زیاد روز دوشنبه، فرایند عرضه‌ی اندروید ۷ به طور رسمی شروع خواهد شد و هنوز معلوم نیست که آیا نکسوس های دیگر غیر از دو مدل گفته‌شده نیز آپدیت را دریافت خواهند کرد یا خیر. انتظار می‌رود اندروید Wear 2 نیز در همین روز برای ساعت‌های هوشمند و دستگاه‌های پوشیدنی منتشر شود. برای آگاهی از جزئیات بیشتر در طول روز های آینده با ویاتک همراه باشید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.