ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اندروید 7 نوگِت از امروز برای اکسپریا X پرفومنس در دسترس خواهد بود

+

تنها پس از گذشت یک ماه از آغاز پروژه بتای اندروید نوگِت، سونی از امروز عرضه رسمی به‌روزرسانی اندروید 7 نوگِت را برای گوشی اکسپریا X پرفومنس آغاز می‌کند. در حال حاضر این به‌روزرسانی تنها برای گوشی اکسپریا X پرفومنس در دسترس است و کاربرانی که در کشورهای استرالیا، روسیه و آمریکای لاتین هستند هم اکنون می‌توانند این به‌روزرسانی بزرگ را دریافت کنند. با توجه به برنامه‌های سونی برای عرضه به‌روزرسانی‌ها، عرضه جهانی اندروید 7 نوگِت برای این گوشی به صورت جهانی نیز به زودی و به احتمال زیاد از همین امروز آغاز می‌شود. این به‌روزرسانی به صورت OTA برای کاربران عرضه می‌شود و نیازی نیست که کار خاصی را انجام دهید و راه دیگری را در پیش بگیرید.

این به‌روزرسانی به همراه Firmware نسخه 39.2.A.0.327 برای گوشی اکسپریا X پرفومنس تک سیم مدل F8131 و اکسپریا X پرفومنس دو سیم‌کارته مدل F8132 در دسترس خواهد بود. توجه داشته باشید که کاربران ایرانی در حال حاضر قادر به دریافت این به‌روزرسانی نیستند اما به زودی اندروید 7 نوگِت برای ایرانی‌ها نیز عرضه خواهد شد تا بتوانند بهترین نسخه اندروید را بر روی یکی از بهترین گوشی‌های موجود در بازار تجربه کنند. اکسپریا X پرفومنس یکی از نخستین گوشی‌های شرکت سونی است که جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید را دریافت می‌کند و در میان دیگر گوشی‌ها نیز یکی از اولین‌هاست.

گوشی بعدی سونی که اندروید 7 نوگِت را دریافت می‌کند، اکسپریا XZ خواهد بود و پس از آن نیز به ترتیب گوشی‌های اکسپریا X، اکسپریا X کامپکت، اکسپریا Z5 (تمام نسخه‌های آن)، اکسپریا Z3+، تبلت اکسپریا Z4، اکسپریا XA و اکسپریا XA Ultra این به‌روزرسانی بزرگ را دریافت می‌کنند. البته در نظر داشته باشید که بسیاری از گوشی‌هایی که گفته شد تا پیش از پایان سال 2016 به اندروید 7 نوگِت به‌روزرسانی نخواهند شد و برنامه به‌روزرسانی آن‌ها به سال بعد موکول می‌شود.

آیا شما نیز اکسپریا X پرفومنس دارید؟ اندروید 7 نوگِت برای شما نیز عرضه شده است؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.