ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آتش‌سوزی یکی دیگر از اعضای خانواده گلکسی در فیلیپین

+

گویا بد به یاری های کره‌ای ها تمامی ندارد، این روزها سامسونگ علاوه بر رسیدگی به بخش‌های مختلف شرکت، بخشی از توان خود را برای جبران خسارات وارده به دلیل مشکلات گلکسی نوت 7 اتخاذ کرده است، اما به نظر می‌رسد تنها مشکلات غیرمنتظره به این گوشی خلاصه نمی‌شود.

a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines-5 a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines-4 a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines-3

روز گذشته خبری مبنی بر آتش‌سوزی یک گلکسی نوت 2 در یک هواپیمای هندی منتشر شد که در پی آن سازمان هواپیمایی این کشور استفاده از خانواده گلکسی را در پروازهایش به‌طور کامل ممنوع کرد، حال نوبت به کشور فیلیپین رسیده است که یک گلکسی اس 7 اج در آن خبرساز شده است. این بار یک شهورند فیلیپینی با نام Weng Briones تصاویری را متشر کرده است که متعلق به یک گوشی گلکسی اس 7 اج است که بدنه آن به طور کامل سوخته است.

a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines

البته این شخص هیچ جزئیاتی از اتفاق پیش‌آمده منتشر نکرده است و تنها گفته است که پس از ماجرا گوشی را به نمایندگی سامسونگ در مرکز خرید Taytay برده است بلافاصله مبلغ گوشی را از سوی کارمندان این نمایندگی دریافت کرده‌اند، و به دلیل سرعت عمل اجرایی این نمایندگی در رسیدگی به این موضوع از سامسونگ تشکر کرده است.

a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines-2 a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines-6

البته این اولین باری نیست که یک گلکسی اس 7 اج دچار این مشکل می‌شود، اوایل ماه جاری بود که یک گوشی از این خانواده در جیب صاحب آن آتش گرفت و باعث سوختگی شدید در قسمت پای شخص شد، بااین‌حال باید دید که سامسونگ چه فکری برای مشکلات پیش‌آمده می‌کند، آیا شما هم از این گوشی استفاده می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.