ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اگر هنوز موفق به دریافت iOS 10 نشدید این راه حل را امتحان کنید

+

همان‌طور که می‌دانید روز گذشته اپل به‌روزرسانی iOS 10 را برای دستگاه‌های خود عرضه کرد که باعث هیجان و خوشحالی کاربران شد؛ اما متاسفانه پس از عرضه به‌روزرسانی برخی از کاربران با مشکل در هنگام دریافت و پس از نصب آن رو به رو شدند.

پس از بروز این مشکلات تیم پشتیبانی اپل دست‌به‌کار شد و اعلام کرد که این مشکلات را بر طرف ساخته است، اما به نظر می‌رسد هنوز هم برای برخی کاربران این مشکلات بر طرف نشده است و اپل برای رفع نهایی آن از این کاربران خواسته است تا مراحل زیر را انجام دهند تا دیگر مشکلی در دریافت این به روز رسانی نداشته باشند.

  1. گوشی آیفون خود را به مک یا کامپیوتر خود متصل کنید، توجه داشته باشید که حتماً باید نرم‌افزار آیتونز را در دستگاه خود داشته باشید.
  2. در این مرحله گوشی را ریستارت کنید و در حالت ریکاوری قرار دهید. برای انجام این کار کلید پاور و کلید هوم را فشرده و نگه‌دارید تا زمانی که گوشی در حالت ریکاوری قرار بگیرد.
  3. پس‌ازاین مرحله در آیتونز پیامی می‌بینید که از شما می‌خواهد یکی از گزینه‌های به‌روزرسانی یا Restore را که گوشی را به حالت اولیه می‌برد، انتخاب کنید. شما باید به‌روزرسانی را انتخاب کنید.
  4. اگر به‌روزرسانی بیشتر از ۱۵ دقیقه طول کشید، مراحل ۱ تا ۳ را دوباره انجام دهید.
  5. پس از به‌روزرسانی کار به اتمام می‌رسد و می‌توانید تنظیمات اولیه گوشی خود را انجام دهید.

اگر این شیوه هم جواب نداد، بازهم صبر کنید تا تیم پشتیبانی اپل راه جدید را به شما پیشنهاد دهد، آیا شما هم با این مشکل مواجه شدید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.