ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آیفون ۷ و ۷ پلاس در تصاویر جدید فاش شده دیده شدند

+

اپل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در ماه سپتامبر معرفی می‌شوند و این یعنی ما تنها دو ماه تا معرفی رسمی این دو گوشی فاصله داریم اما این موضوع باعث نشده که ما شاهد انتشار تصاویر نسخه‌های آزمایشی این دو گوشی نباشیم. در واقع انتشار این تصاویر باعث می‌شوند که از هیجان معرفی رسمی محصولات کاسته شود اما از طرفی در کاهش میزان کنجکاوی طرفداران تاثیر بسزایی دارند.

تصاویری که به تازگی منتشر شده‌اند چیز جدیدی را نشان نمی‌دهند و تنها اطلاعات قبلی را تایید می‌کنند، در این تصاویر نیز همچون گذشته می‌توان تغییرات اندکی که در طراحی گوشی اعمال شده‌اند را مشاهده کرد، خطوط آنتن دیگر در پشت گوشی نیستند و به لبه‌ها منتقل شده‌اند و دوربین نیز مجدداً طراحی شده و در آیفون ۷ پلاس شاهد یک دوربین دوگانه هستیم. در بخش پایینی پشت آیفون ۷ پلاس سه نقطه دیده می‌شود که پایه‌هایی برای اتصالات مغناطیسی هستند، یعنی کاربران می‌توانند از لوازم جانبی و یا کاورهایی که قابلیت‌های اضافه را به ارمغان می‌آورند، به واسطه این اتصالات مغناطیسی استفاده کنند. از نظر ابعاد نیز به نظر می‌رسد که آیفون ۷ همان اندازه ۴٫۷ اینچی و آیفون ۷ پلاس اندازه ۵٫۵ اینچی را خواهند داشت که مشابه ابعاد آیفون‌های فعلی است.

Arrow
Arrow
Slider

آن‌طور که از شواهد و تصاویر پیداست، امسال ما شاهد تغییر بزرگی در آیفون‌های اپل نخواهیم بود و بیشتر تغییرات در مشخصات سخت‌افزاری و قابلیت‌های نرم‌افزاری دیده خواهند شد. به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد بازه زمانی ایجاد تغییر در طراحی آیفون‌ها را از دو ساله به سه ساله تغییر دهد و باید ببینیم که آیا این تغییرات به نفع اپل خواهند بود یا خیر. شرکت اپل تا به امروز نتوانسته بر روی این گوشی نظارت شدیدی داشته باشد تا تصاویر آن به بیرون درز نکنند اما توانسته مشخصات سخت‌افزاری آن‌ها را همچنان به صورت راز نگه دارد.

نظر شما در مورد این گوشی‌ها چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.