ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصاویر پنل جلویی آیفون ۷ وجود دکمه خازنی Home را تایید می‌کنند

+

تابه امروز تصاویری از پنل جلویی صفحه نمایش آیفون ۷ منتشر شده است اما این تصاویر تنها رزولوشن نمایش‌گر این گوشی را تایید کرده‌اند. با توجه به این تصاویر، آیفون ۷ دارای نمایش‌گر ۴٫۷ اینچی فول اچ‌دی با رزولوشن ۱۰۸۰×۱۹۲۰ و آیفون ۷ پلاس دارای نمایش‌گر ۵٫۵ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰×۲۵۶۰ خواهد بود که نسبت به رزولوشن نامتعارف ۷۵۰×۱۳۳۴ آیفون ۶ اس و رزولوشن ۱۰۸۰×۱۹۲۰ آیفون ۶ اس پلاس، یک جهش بزرگ محسوب می‌شود اما این جهش برای محصولات اپل بزرگ است.

امروز تصاویر دیگری از پنل جلویی آیفون ۷ منتشر شده که یکی دیگر از شایعات را تایید می‌کنند. در این تصاویر در مقایسه با پنل جلویی آیفون ۶ اس و یا ۶ اس پلاس در قسمت قطعات الکتریکی دکمه فیزیکی Home تفاوت‌هایی دیده می‌شود که نشان می‌دهند شایعات مربوط به خازنی بودن دکمه Home در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس واقعیت دارند. دکمه Home لمسی الکترومغناطیسی باعث می‌شود وقتی که کاربر این دکمه را لمس کرد، بارخوردی همانند دکمه فیزیکی را احساس کند، بنابراین در حالت لمس و احساسی که به کاربر منتقل می‌شود تفاوتی وجود نخواهد داشت. اپل در حال حاضر این فناوری را در تاچ‌پد مک‌بوک به کار گرفته است.

Assembled-front-panel-for-the-Apple-iPhone-7-appears-to-confirm-capacitive-touch-home-button (1) Assembled-front-panel-for-the-Apple-iPhone-7-appears-to-confirm-capacitive-touch-home-button

تابه امروز تصاویر متعددی از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس منتشر شده‌اند که همگی دکمه‌ی فیزیکی Home را به همراه داشته‌اند، بنابراین نمی‌توان موضوع خازنی بودن دکمه Home را ۱۰۰ درصد تایید کرد. مطمئناً در هفته‌های آینده شاهد انتشار تصاویر و ویدیوهای بیشتری از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس خواهیم بود که این ویژگی را تایید و یا رد خواهند کرد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که تصاویر فعلی مربوط به نسخه‌های آزمایشی این دو گوشی هستند بنابراین، با نزدیک شدن به زمان معرفی آن‌ها شاهد انتشار تصاویری دقیق‌تر خواهیم بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.