ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کدامیک: آیفون ۷ یا آیفون ۶SE؟ تاریخ رونمایی و قیمت مورد انتظار

+

اپل آیفون ۷ یا به گفته برخی آیفون ۶SE و آیفون ۶SE پلاس حالا بسیار نزدیک است و اپل خود را برای رونمایی از آن رونمایی می‌کند. اما تاریخ دقیق رونمایی از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس چه زمانی خواهد بود؟ در ادامه با ویاتک همراه شوید.

هنوز هیچ‌چیز به‌طور رسمی از جانب اپل تأیید نشده است اما در حال حاضر می‌دانیم که اپل رویدادی را در اوایل ماه سپتامبر تدارک خواهد دید. علاوه بر این می‌دانیم که اپل تمام آیفون‌های جدید خود را در روز جمعه عرضه می‌کند تا خریداران آخر هفته به فروشگاه‌ها دسترسی داشته باشند. بنا بر آنچه گفته شد ظاهراً عرضه امسال از خانواده آیفون ۷ در ۱۶ سپتامبر خواهد بود و این زمانی است که گوشی جدید در فروشگاه‌های خرده‌فروش و آنلاین موجود خواهد شد. این تاریخ توسط افشا کننده معروف evleaks نیز تأیید شده است.

رونمایی اصلی اما باید چند روز قبل از این تاریخ باشد. اپل عادت دارد رونمایی‌ها را در سه شنبه یا چهارشنبه هفته قبل از هفته عرضه عمومی انجام دهد. این یعنی احتمالاً تاریخ رونمایی رسمی از آیفون ۷ یا آیفون ۶SE در ششم یا هفتم سپتامبر خواهد بود.

یک‌بار دیگر مرور می‌کنیم. انتظار می‌رود اپل اولین رونمایی رسمی از آیفون‌های جدید خود را برای تاریخ ۶ یا ۷ سپتامبر در نظر بگیرد و سپس آنها را در تاریخ ۱۶ سپتامبر عرضه رسمی کند. کلیه موارد گفته‌شده بر اساس گمانه‌زنی‌ها است و هیچ‌یک رسماً تأیید نشده است پس در نظر داشته باشید که این اطلاعات هرچند بسیار محتمل به نظر می‌رسند اما ممکن است تغییر کنند و هیچ‌یک از این اطلاعات نهایی و رسمی نیستند.

در مورد قیمت انتظار می‌رود آیفون ۷ یا آیفون ۶SE در مدل پایه همان قیمت همیشگی آیفون‌های جدید یعنی ۶۵۰ دلار را دارا باشند و برای مدل‌های آیفون ۷ پلاس یا آیفون ۶SE پلاس با قیمت ۷۵۰ دلار عرضه شوند. آیفون احتمالاً این گوشی‌ها را با حافظه داخلی بالاتر نیز عرضه خواهد کرد که انتظار می‌رود برای هر مدل بالاتر ۱۰۰ دلار افزایش قیمت را شاهد باشیم.

توجه شما را به آخرین تصور لو رفته از گوشی‌های جدید آیفون جلب می‌کنم:

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.