ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: تست سقوط آی‌فون 7 در برابر آی‌فون 6 اس

+

گوشی آی‌فون 7 به تازگی امتیاز 178,393 را در بنچمارک AnTuTu کسب کرده است. در توری به این معنی است که آی‌فون 7 قوی‌تر از آی‌فون 6 اس است. در حالی که بنچمارک‌ها به ما کمک می‌کنند تا چنین مقایسه‌هایی را داشته باشیم، با استفاده از تست‌هایی دیگر می‌توان به کیفیت ساخت آی‌فون 7 در برابر آی‌فون 6 اس پی برد.

برای مقایسه کیفیت ساخت آی‌فون 7 در برابر آی‌فون 6 اس، هر دو گوشی در آزمونی عادلانه و از ارتفاع 3.2 فوتی توسط دستگاهی حرفه‌ای که برای چنین تست‌های مورد استفاده قرار می‌گیرد، سقوط کردند. هر دو گوشی سه مرتبه سقوط می‌کنند. اولین تست سقوط از پشت دستگاه است و پس از سقوط هر دو دستگاه خراش‌هایی جزئی برداشته بودند. در تست بعدی هر دو گوشی به صورت عمودی سقوط می‌کنند، که پس از سقوط و در نور مستقیم می‌توان علائمی جزئی از خراشیدگی را در آن‌ها مشاهده کرد. در تست سقوط از سمت کناری گوشی‌ها نیز هر دو گوشی با خراشیدگی‌هایی جزئی همراه شدند.

سقوط از سمت صفحه‌نمایش با آسیب‌هایی جدی برای هر دو گوشی همراه بود، اگرچه پس از سقوط می‌شد با هر دو گوشی تماس تلفنی برقرار کرد. آی‌فون 6 اس پس از 5 مرتبه سقوط از سمت صفحه‌نمایش عملکرد خود را از دست داد و رقابت را واگذار کرد و اما آی‌فون 7 که پیروز رقابت بود پس از 8 مرتبه سقوط از سمت صفحه‌نمایش عملکرد خود را از دست داد.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.