ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپل باتری آیفون‌های 6 اس که به‌طور مدام خاموش می‌شوند را رایگان تعویض می‌کند

+

یکی از مشکلاتی که مدتی است برخی دارندگان آیفون 6 اس را آزار می‌دهد باتری این دستگاه‌هاست که باعث می‌شود این گوشی به طور مدام خاموش و روشن شود. البته این موضوع تنها برای تعداد کمی از این محصول اتفاق می افتد که اپل برای آن‌ها تدبیری اندیشیده است.

iphone-6s-battery

این کمپانی به‌تازگی اعلام کرده است که دارندگان آیفون 6 اس که در بازه زمانی بین ماه‌های سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ این گوشی را خریداری کرده‌اند با باتری خود با مشکل برخورده‌اند و نیاز به تعویض دارد، از این رو اپل برای این افراد شرایط تعویض باتری دستگاه به‌صورت رایگان را اتخاذ کرده است. نکته‌ای که اپل برای این برنامه فراخوان در نظر گرفته است این است که باقی گوشی‌ها که در خارج از این بازه زمانی خریداری شده‌اند و مشکل مشابه ای را دارند به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانند باتری خود را به صورت رایگان تعویض کنند و باید هزینه‌های تعویض و باتری را پرداخت کنند.

iphone_6_teardown_ifixit

ازاین‌رو افرادی که شامل این طرح می‌شوند می‌توانند از امروز به فروشگاه‌های رسمی اپل مراجعه و مراحل تعویض را دنبال کنند، البته به این افراد پیشنهاد می‌شود که پیش از مراجعه حتماً از اطلاعات خود نسخه پشتیبان بگیرند و گوشی را به تنظیمات کارخانه برگردانده و گزینه Find my iPhone را خاموش کنند، جالب است بدانید که اگر افرادی که شامل این طرح هستند پیش‌ازاین برنامه باتری خود را شخصاً تعویض کرده باشند می‌توانند هزینه را از شرکت تحویل بگیرند.

نظر شما در رابطه با این اقدام کمپانی اپل چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.