ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

برنامه آرتیستو ویدیوهای شما را به نقاشی متحرک تبدیل می کند

+

برنامه Artisto دقیقاً مشابه پریزما است اما این بار برای ویدیوها. با این برنامه می‌توانید ده ثانیه از یک ویدیوی جدید یا یکی از ویدیوهای داخل گالری را انتخاب کنید و منتظر شوید تا برنامه آن را به سبک نقاشی‌های ونسان ونگوگ یا پابلو پیکاسو تبدیل کند. اپلیکیشن آرتیستو توسط یک توسعه‌دهنده روسی برای iOS و اندروید منتشر شده است. البته این برنامه تحت نام تجاری شرکت آمریکایی My.com که در سال‌های اخیر بازی‌ها و برنامه‌های مختلفی را توسعه داده است، در فروشگاه‌های اپل و اندروید قرار گرفته است.

بعد از تست برنامه Artisto به نظر می‌رسد این برنامه هنوز کامل نیست و نیاز به برخی اصلاحات دارد. برای شروع تعداد فیلترهای موجود برای اعمال بر ویدیو بسیار محدودند و همچنین تضمینی وجود ندارد که همه آن‌ها به‌درستی کار کنند. برای اعمال فیلترها زمان زیادی سپری می‌شود و برخی از فیلترها زمان بیشتری هم می‌گیرند و برنامه گاها در میانه کار کرش می‌کند. اما اگر همه‌چیز خوب پیش برود ویدیوهای ساخته‌شده توسط این برنامه واقعاً اعجاب‌آور خواهند بود.

آنا آرتامونوا درباره این برنامه در صفحه فیس‌بوکش نوشته تنها هشت روز برای توسعه این برنامه زمان صرف شده است. او می‌گوید:

artamonova-mailru

تصمیم به کار با شبکه‌های عصبی مصنوعی گرفتیم موضوعی که به‌طور فزاینده‌ای در حال محبوب شدن است. به همین خاطر عزم خود را برای ساخت یک برنامه ویرایش ویدیو جزم کردیم

در زیر نمونه‌ای ازآنچه آنا در صفحه فیس‌بوکش قرار داده برای آشنایی با نحوه کار برنامه برای شما می‌آوریم

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

Artisto

نام ناشر: My.com B.V.
ویندوز

قیمت :

حجم : مگابایت

قیمت : رایگان

حجم : 25.66 مگابایت

قیمت : رایگان

حجم : 6 مگابایت

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.