ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

هم‌زمان با شهرت هرچه بیشتر بازی پوکمون گو هشدارهای امنیتی نیز بیشتر می‌شوند

+

همان‌طور که در جریان خبرهای مربوط به بازی محبوب پوکمون گو هستید، حتماً می‌دانید که این بازی در حال همه گیرتر شدن است و در روزهای اخیر کاربران جدید از ۱۵ کشور جدید در منطقه آسیا و اقیانوسیه قادر هستند که این بازی را در تلفن‌های همراه خود تجربه کنند.

Also-never-catch-and-drive

یکی از این میزبانان بازی پوکمون گو کشور سنگاپور است که به نظر می‌رسد در رابطه باوجود این بازی در کشورش احساس نگرانی می‌کند. پلیس این کشور پس از ورود پوکمون گو به کشور بیانیه امنیتی را برای گیمرها صادر کرده‌ است و در آن توصیه‌های مختلفی را برای افزایش امنیت آن‌ها داده است، به‌طور مثال به گیمرهای توصیه می‌کند که به‌صورت گروهی بازی را انجام دهید تا میزان خطرهای احتمالی برایتان کمتر شود، همچنین هشدار می‌دهد که در هنگام بازی به قدم‌های خود دقت کنید و اطلاعات شخصی خود فاش نکنید و همچنین به حریم خصوصی افراد نیز وارد نشوید، علاوه بر این قوانین جدید را نیز اعمال کرده است که از آن‌ها می‌توان به ممنوعیت راندن وسایل نقلیه و رانندگی در هنگام انجام بازی پوکمون گو اشاره کرد.

And-make-sure-not-to-be-too-adventurous-when-trying-to-catch-a-new-monster.

البته پیش از بازی با پوکمون گو، توسعه‌دهنده هشدارهای لازم را برای حفظ امنیت گیمرها داده است، اما گویا پلیس سنگاپور این موارد را کافی نمی‌داند. نظر شما در مورد این بازی چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.