ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

Assassin’s Creed 3 را رایگان دریافت کنید؛ آخرین هدیه یوبی‌سافت به مناسبت ۳۰ سالگی

+

امسال یوبی‌سافت سی ساله شد و به همین مناسبت از اوایل امسال شروع به اهدا بازی‌های ارزنده تاریخ خویش، به صورت رایگان کرد. اگر به یاد داشته باشید، نخستین بازی هدیه یوبی‌سافت به طرفدارانش، با شاهزاده ایرانی بود و اکنون در آخرین ایستگاه، بازی اساسینز کرید ۳ را داریم.

از وقتی یوبی‌سافت اعلام کرده که اساسینز کرید ۳ را رایگان به طرفدارانش هدیه می‌کند، تمام سرورهای این کمپانی کنفیکون شده‌اند! هجمه طرفداران و علاقه‌مندان، برای دریافت این بازی، بار دانلود سنگینی را به دوش سرورهای یوبی‌سافت گذاشته است. تاجایی که ممکن است فعلا نتوانید این بازی را دریافت کنید، این به خاطر ازدحام بسیار بالای تعداد دانلود کنندگان این بازی از سرورهای یوبی‌سافت است. این ازدحام وقتی مشخص شد که کاربران بسیاری به بخش پشتیبانی یوبی‌سافت در توییتر اعلام کردند که سرورها پاسخکو نیستند. به هر حال گوش به زنگ باشید تا هر وقت اوضاع آرام شد، بتوانید بازی را از این لینک به صورت رایگان دریافت کنید.

فعلا جایی برای نگرانی نیست، خبر خوب آن است که بازی اساسینز کرید ۳ فعلا تا یک ماه آینده به صورت رایگان عرضه خواهد شد، بنابراین اگر فعلا نمی‌توانید آن را دریافت کنید، می‌توانید این کار را به روزهای آینده موکول کنید. در واقع تا پایان اولین ماه سال آینده میلادی یعنی تا پایان ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ فرصت برای دریافت رایگان بازی اساسینز کرید ۳ وجود دارد. سری اساسینز کرید جزو بازی‌هایی از تاریخ بازی‌های ویدیویی هستند، که هرگز از ذهن مخاطبین‌شان پاک نخواهند شد، این سری به تنهایی الهام بخش و پایه گذار بسیاری سبک‌ها بازی‌های دیگر بودند و گل سرسبد آنها هم ۳ گانه اساسینز کرید ۲ بود، یعنی کاراکتر محبوب همه گیمرها، اتزیو ادیتوری دا فیرنزِ! جالب است بدانید که اساسینز کرید ۳، تقریبا ۴ سالی است که معرفی و عرضه شده است، حال بعد از چهار سال این هجوم علاقه‌مندان برای دریافت این بازی، خود نشان دهنده محبوبیت بالای این بازی است.

نکته مهمی که وجود دارد و باید بدانید این است که اگر در اکانت یوبی سافت خود بازی Assassin’s Creed: Black Flag را داشته باشید، یعنی اگر این بازی را قبلا از یوبی‌سافت خریداری کرده و در اکانت خود ثبت کرده باشید، اگر بخواهید نسخه رایگان اساسینز کرید ۳ را دانلود و در اکانت خود ثبت کنید، اساسینز کرید Black Flag از اکانت شما پر خواهد کشید! فعلا دلیل این مشکل مشخص نیست اما برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که بازی Black Flag دوباره به اکانت‌شان برگشته و مشکل رفع شده است، اما به هرحال یک چنین مشکلی وجود دارد و صد البته یوبی‌سافت در حال رفع و رجوع آن است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.