ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

حداقل ۱۰ میلیون کاربر از گوشی‌های اندرویدی به آیفون مهاجرت کرده‌اند

+

در حال حاضر سهم عظیمی از بازار تلفن‌های همراه را گوشی‌های اندرویدی تسخیر کرده‌اند، البته باید این نکته را در نظر داشت که اپل بیشترین پول را از زمان حضور در دنیای گوشی‌های هوشمند به جیب زده است.

هر دو شرکت گوگل و اپل به این مهم واقف هستند که همواره کاربران زیادی در حال نقل‌مکان از یک سیستم‌عامل به سیستم‌عامل دیگر هستند، ازاین‌رو با توجه به یک نرم‌افزار در گوگل پلی حداقل ۱۰ میلیون کاربردر سال‌های اخیر از سیستم‌عامل اندوید به iOS مهاجرت کرده است. این آمار و ارقام از بررسی نرم‌افزاری با نام Move to iOS به‌دست آمده است که در حال حاضر در گوگل پلی قرار دارد، این نرم‌افزار به کاربران اندرویدی کمک می‌کند تا به‌راحتی از تلفن همراه خود به یکی از گوشی آیفون نقل‌مکان کند، شما با این برنامه می‌توانید محتویات و اپلیکیشن های موجود در گوشی اندرویدی خود را به آیفون منتقل کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید.

from-1-to-5-million-installations

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ ۱ تا ۵ میلیون کاربر اندرویدی این برنامه را نصب کرده‌اند و کمتر از یک سال از این زمان این ارقام به ۱۰ تا ۵۰ میلیون کاربر رسیده است که در نوع خود بسیار قابل‌توجه است. البته به‌هیچ‌وجه ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که هر کس که این برنامه را نصب کرده از اندروید مهاجرت کرده است، اما می‌توان گفت که حداقل ۱۰ میلیون نفر از این کاربران در طی این دو سال از گوشی اندرویدی خود خداحافظی کرده‌اند.

move-to-ios-now-has-10-million-to-50-million-installations

اگر شما هم از کاربرانی هستید که به در آینده قصد مهاجرت از سیستم‌عامل اندروید به iOS را دارید می‌توانید از این لینک نرم افزار Move to iOS را دریافت کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.