ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

۵ سال پیش در چنین روزی استیو جابز از سمت مدیریت اپل استعفا داد

+

در ۲۴ آگوست سال ۲۰۱۱ استیو جابز به دلیل عدم سلامت جسمانی رسماً استعفای خود را به هیئت‌مدیره اپل اعلام کرد. او تیم کوک مدیر عملیات وقت اپل را به‌عنوان جانشین خود پیشنهاد داد. هیئت‌مدیره پس از مطالعه استعفانامه با آن موافقت و تغییرات مدیریتی را رسانه‌ای کردند.

متن استعفانامه استیو جابز را با هم می‌خوانیم:

steve-jobs-qoutation

من همیشه گفته‌ام اگر روزی فرابرسد که نتوانم به وظایف و انتظاراتی که از من به‌عنوان مدیرعامل اپل وجود دارد عمل کنم خودم اولین کسی هستم که شما را مطلع خواهد کرد. متأسفانه آن روز فرارسیده است. شما نامه رسمی استعفای من را می‌خوانید.

من بدین‌وسیله از سمت مدیریت عامل شرکت اپل استعفا می‌دهم. اگر هیئت‌مدیره صلاح بدانند من دوست دارم همچنان به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره، مدیر و کارمند اپل خدمت کنم.

تا آنجایی که به جانشین من مربوط می‌شود من به‌شدت توصیه می‌کنم نام تیم کوک به‌عنوان مدیرعامل اپل اعلام شود و طرحی برای جایگزینی او اجرایی شود.

من اعتقاددارم که درخشان‌ترین و نوآورانه‌ترین روزهای اپل بعدازاین خواهد بود و من با نگاه به آینده مشتاقانه منتظرم تا در نقش جدیدی به موفقیت آن کمک کنم.

من برخی از بهترین دوستی‌های تمام عمر خود را در اپل ساخته‌ام و از همه شما به خاطر سال‌هایی که در کنار شما کار کردم سپاسگزارم.

استیو

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.