ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بلومبرگ: AT&T فروش گوشی گلکسی نوت ۷ را متوقف خواهد کرد

+

همانطور که در اخبار منتشر شده است دومین گوشی سالم از گلکسی نوت ۷ در چهار شنبه گذشته در یک هواپیما آتش گرفت که منجر به تخلیه کامل این هواپیما شده و پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این گوشی نسخه سالم از گلکسی نوت ۷ بوده است.

به نظر می‌رسد وقوع این حادثه تنها دردسر کره‌ای ها نخواهد بود در ادامه خبرهای منتشر شده از این اتفاق بلومبرگ خبر داده است که اپراتور AT&T در نظر دارد که به طور کامل فروش این مدل از گوشی‌های سامسونگ را متوقف کند، البته این موضوع هنوز نهایی نشده است و قرار است پس از بررسی‌های نهایی به طور رسمی از سوی این اپراتور اعلام شود.

greens-note-7

در حال حاضر اپراتورهای مختلف در حال اجرای برنامه تعویض گوشی‌های معیوب هستند، و طبق برنامه ریزی انجام شده فروش گوشی‌های سالم نیز از تاریخ ۲۵ سپتامبر آغاز شده است، اما وجود این حادثه تمام معادلات این شرکت را به هم زده است و سامسونگ به‌شدت تحت‌فشار است تا این موضوع را حل کند، اما هنوز سامسونگ به‌طور رسمی تأیید نکرده است که آیا این گوشی نسخه سالم بوده است یا خیر و در حال بررسی گوشی آتش گرفته است.

در حال حاضر سامسونگ میلیاردها دلار به دلیل برنامه تعویض گوشی‌ها از دست داده است و باید منتظر ماند تا دید آیا مرحله دوم برنامه فراخوان گوشی‌ها انجام می‌گیرد یا کره‌ای ها به طور کامل تولید این گوشی را متوقف می‌کنند. با این حال هردو سناریو باعث لکه دار شدن اعتبار این شرکت خواهد شد و دیگر توان رقابت با گوشی‌های پرچم‌دار گوگل و اپل را نخواهد داشت، با این وجود بهترین کار برای این شرکت این است که این مدل را رها کرده و تمرکز خود را بر روی پرچم‌دار بعدی خود معطوف کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.