ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ساخت بازی Call of Duty: Infinite Warfare به پایان رسید

+

صبح امروز بالاخره انتظار علاقه‌مندان به سری بازی‌های ندای وظیفه به‌پایان رسید، زیرا این نسخه از بازی نیز به مرحله گلد یا طلایی رسید، اگر با دنیای بازی‌های رایانه‌ای آشنا باشید حتماً می‌دانید که گلد یا طلایی شدن به معنی به‌پایان رسیدن مراحل ساخت بازی است و همچنین دیگر نباید نگران تاخیر در عرضه این بازی باشیم.

Infinity Ward در صفحه توییتر خود اینگونه این خبر را اعلام کرده است:

iw

ما گلد شدیم و برای انتشار نسخه بتای چندنفره و تمام بهینه‌سازی‌هایی که با بازی کردن شما می‌توانیم برای انتشار بازی انجام دهیم بسیار هیجان‌زده ایم.

این بیانیه به این معنی است که توسعه بازی به‌پایان یافته و سازندگان بازی در حال آماده‌سازی برای کپی کردن بازی بر روی دیسک‌ها هستند. البته به نظر می‌رسد که ریمستر Modern Warfare بازی نیز به مراحل پایانی خود رسیده است تا گیمرها بتوانند هردو را تهیه و بازی کنند. بااین‌حال Infinity Ward در حال آماده سازی برای عرضه نسخه بتای Infinite Warfare در ماه اکتبر برای دو کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن است و مراحل بهبود و متعادل‌سازی بازی توسط پچ های به روز رسانی انجام خواهد گرفت.

call-of-duty-infinite-warfare-headerباوجود تاخیر در بعضی بازی‌های مورد انتظار، شنیدن این خبر که نسخه جدید بازی ندای وظیفه بدون تاخیر عرضه می‌شود، خبر بسیار خوبی است، بااین‌وجود گیمرهای اکس باکس وان، پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی می‌توانند در روز 4 نوامبر این بازی را دریافت کنند و از آن لذت ببرند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.