ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کاپکام تیزری از Project Palm منتشر کرد؛ آیا پای Dragon’s Dogma در میان است؟

+

کاپکام همیشه کارهایی عجیبی انجام داده است. Dragon’s Dogma نام بازی‌ای است که در سال ۲۰۱۲ در سبک اکشن نفش آفرینی برای کنسول‌ها معرفی شد اما نهایتا اوایل امسال برای پلتفرم دسکتاپ عرضه شد. حال وبسایتی به وجود آمده که از چیزی به اسم Project Palm می‌گوید.

کاپکام وبسایتی برای یک بازی جدید راه انداخته که جالب است بدانید تماما به زبان ژاپنی نوشته شده است و از چیزی به اسم Project Palm سخن به میان آورده و همچنین در آن به روز ۲ آگوست، یعنی دو-سه روز دیگر اشاره کرده است که احتمالا در آن روز اطلاعات بیشتری ارایه خواهد شد. با سرنخ‌هایی که در دست است، احتمالا این اسم رمز Project Palm در واقع به همان بازی Dragon’s Dogma مربوط خواهد بود، اما واقعا چیز دیگری در دسترس نیست.

همه چیز در وبسایت مذکور و تیزر منتشر شده به یک کف دست اشاره دارد و اصلا معلوم نیست با چه چیزی طرف هستیم، با این‌حال جستار و بررسی‌های انجام شده، همگی به بازی Dragon’s Dogma ختم می‌شوند و در واقع این بهترین احتمالی است که می‌توان در مورد پروژه پالم مطرح کرد. از دیگر مسائل قابل توجه، صدای فردی است که در این ویدیو صحبت می‌کند، این صدا بسیار شبیه یکی از صداهایی است که در بازی‌های کاپکام به گوش می‌رسد، و احتمالا این شخص درواقع یکی از صداگذاران کپکام است، ولی از آن‌جایی که نه ما و نه وبسایت منبع زبان ژاپنی بلد نیستیم، نمی‌دانیم این شخص چه می‌گوید!

با تمام این اوصاف، اگر Project Palm واقعا ادامه‌ای بر بازی Dragon’s Dogma باشد، جای امیدواری دارد که این نسخه جدید، دیگر مثل نسخه اول در سکوت و خفا وارد دنیای گیم نخواهد شد و استقبال خوبی از آن به عمل خواهد آمد. همه چیز فعلا به یک نوع راز شبیه است، اما خوشحالیم که کپکام ما را به سه سال بعد حواله نکرده و تنها چند روز دیگر در ۲ آگوست اطلاعات تکمیلی در مورد پروژه پالم ارایه خواهد شد، امیدواریم!

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.