ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آیا گوشی‌های مارلین و Sailfish با برند گوگل و نه نکسوس عرضه می‌شوند؟

+

تقریباً همه ما می‌دانیم که دو گوشی اندرویدی جدید با اسم رمز Sailfish و مارلین در راه هستند. این نام دو ماهی است و اسم رمزی که به ماهی اشاره داشته باشد معمولاً برای گوشی‌های نکسوس به کار می‌رود، حداقل از زمانی که این گوشی‌ها تولید شده‌اند این گونه بوده است. اما حالا شواهد جدیدی وجود دارند که می‌گویند این دو دستگاه جدید قرار نیست با برند نکسوس عرضه شوند و برند آن‌ها “گوگل” خواهد بود.

گزارش جدیدی که ارائه شده بیان می‌کند که گوگل در ماه سپتامبر از دو گوشی جدید که یکی از آن‌ها ۵ اینچی بوده و دیگری ۵٫۵ اینچی است رونمایی می‌کند. این دو گوشی دارای حافظه داخلی ۳۲ یا ۱۲۸ گیگابایتی هستند و جدیدترین نسخه اندروید، یعنی اندروید ۷ نوگِت را به همراه لانچر نکسوس اجرا می‌کنند. ممکن است با خود بگویید که این همان اطلاعاتی است که قبلاً درخصوص نکسوس‌ها منتشر شده بود، اما در این‌ گزارش یک تفاوت وجود دارد. در این گزارش آمده است که این گوشی‌ها توسط اچ‌تی‌سی ساخته می‌شوند اما برند آن‌ها نکسوس نیست، بلکه با برند گوگل معرفی و عرضه خواهند شد!

این گزارش را نمی‌توان تایید یا رد کرد اما به عنوان یک احتمال آن را در نظر می‌گیریم، اما اگر این گزارش درست باشد، دو ساعت هوشمندی که با اسم رمز Angelfish  و Swordfish (نام دو ماهی) شناخته می‌شوند نیز به جای برند نکسوس، با برند گوگل عرضه خواهند شد. باز هم می‌گوییم که این تنها یک شایعه است اما اگر در آینده نزدیک شایعات بیشتری در خصوص عرضه این محصولات با برند گوگل منتشر شوند، دیگر نمی‌توان به این سادگی از کنار آن‌ها گذشت. اگر هم شایعات درست باشند، جای هیچ نگرانی نیست زیرا تنها یک تغییر برند صورت می‌گیرد و تغییر برند نکسوس به گوگل قرار نیست آن‌چه که ما از دستگاه انتظار داریم را دچار تغییر کند.

شما در این خصوص چه فکر می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.