ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تریلر رونمایی از بازی Dead Rising 4 را تماشا کنید

+

بازی Dead Rising یکی از بازی‌های با سابقه طولانی است که برای بسیاری از ما خاطره‌سازی کرده است، از حدود ۱۶ سال پیش تا کنون، بسیاری از ما زامبی‌ها را با این بازی شناختیم. حال اما زامبی‌ها، حداقل در این بازی، دیگر ترسناک نیستند و بیشتر اسباب سرگرمی پیدا کرده‌اند.کپکام قصد دارد نسخه چهار این بازی را در ایام کریسمس، یعنی همین روزها منتشر کند، به همین مناسبت، نسخه جهارم بازی، به صورت ویژه‌ای با جلوه‌های کریسمس و حال و هوای آن مزین شده است. برای مثال می‌توان در بازی لباس‌ دلقک‌ها را پوشید و اسلحه‌ها را با شاخ و برگ درخت کاج، یا چراغ‌های رنگارنگ تزیین کرد. همه چیز در نسخه چهارم صرفا برای سرگرمی و دلخوشی تدارک دیده شده است. عناصر و اسلحه‌های بسیاری در این نسخه وارد بازی شده‌اند که هر کدام کاربردهای ویژه و خاص جداگانه‌ای برای خود دارد.

در نسخه چهارم ماشین‌ها هم حتی می‌توانند بسیار جذاب‌تر ظاهر شوند. شما می‌توانید اسلحه‌های مختلفی را سوار ماشین‌ها کرده و با هر کدام از آنها، شیوه خاصی را برای کشتار و چرخ کردن و رنده کردن زامبی‌ها اتخاذ کنید. اره برقی نصب کنید یا تیغه‌هایی که می‌توانند زامبی‌ها موجود در سر راه‌تان را هم‌چون تکه‌ای پنیر، از هم جدا کنند، به اطراف ماشین ببندید. در نسخه ۴ دیگر قرار نیست از زامبی‌ها بترسیم، بلکه فقط قرار است خون آنها را بریزیم، تاجایی که ممکن است دلتان برای آنها بسوزد! البته این بدان معنی نیست که دیگر بازی چنگی به دل نمی‌زند، نه، موضوع این است که زامبی‌ها دیگر، نه در این بازی، بلکه در هیچ بازی و فیلم دیگری، مثل گذشته ترسناک نیستند و مثل اینکه دیگر عنصری در زندگی روزمره شده‌اند!. در عوض کپکام همه سعی خود را کرده تا بتواند ساعت‌های متوالی شما را پشت کنسول بنشاند و مجبورتان کند زامبی‌های بیشتری را پودر کرده و له‌و‌لورده کنید. در ایام کریسمس و تعطیلات، چیزی بهتر از این نمی‌تواند، گیمرها را سرگرم کند.

فرانک وست را تصور کنید، در حالی که لباسی شبیه لباس دلقک‌ها پوشیده، و چوب دستی خاردار خود را با چراغ‌های رنگارنگ تزیین کرده و بین زامبی‌ها تصاویر سلفی گرفته و شکل و شمایل‌های مسخره از خود نشان می‌دهد. نسخه چهارم بازی Dead Rising در حال و هوای کریسمس ۲۰۱۷، شما را می‌خنداند، سرگرم می‌کند و حس خشونتتان را به خوبی ارضا می‌کند. قطعا تا مدت‌ها نخواهید توانست از این بازی دست بکشید. بازی در ۶ دسامبر، یعنی ۲ روز دیگر همزمان برای اکس‌باکس و رایانه‌ها منتشر خواهد شد، در حال حاضر هم امکان پیش خرید کردن بازی مهیا شده که امکانات خاصی را هم برای پیش خرید کنندگان به ارمغان می‌آورد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.