ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

رندر جدیدی از گوشی ویندوزی دل فاش شد

+

هفته گذشته بود که ایوان بلس معروف به انتشار رندرهای جالبی که یک گوشی ویندوزی خاص را نشان می‌دادند، بار دیگر توجه وب‌سایت‌های تکنولوژی را به سمت خود جلب کرد. ایوان بلس از یک گوشی مجهز به پردازنده کلاس لپ‌تاپ اینتل سخن گفته بود که بسیار جالب به نظر می‌رسید.

پس از انتشار این رندر بود که ایوان بلس واکنش‌های مختلفی نسبت به آن روبه‌رو شد و برخی از وب‌سایت‌ها این تصویر منتشر شده را تنها یک رندر خواندند. در ادامه ایوان بلس تصاویر بیشتری را از این گوشی ویندوزی منتشر کرد و مدعی شد که این گوشی چیزی فراتر از یک رندر است. سوالی که برای کاربران مطرح شده بود، آین بود که آیا این گوشی همان سرفس فون احتمالی است که مدت‌هاست انتظار آن را می‌کشند؟ اما این رویا چندان طول نکشید و در خبری اعلام شد که این تصاویر مربوط به یک گوشی ویندوزی متعلق به کمپانی دل است که پروژه آن لغو شده است.

اما با نظر می‌رسد که ایوان بلس قصد ندارد از گوشی‌هایی که قرار نیست به خط تولید برسند نیز دست بکشد، چرا که وی رندر جدیدی را از گوشی ویندوزی مورد اشاره دل منتشر کرده است. این رندر جدید که بالای مطلب آن را مشاهده می‌کنید، گوشی ویندوزی دل را نشان می‌دهد که بر روی یک داک مخصوص قرار گرفته است و با توجه به آن می‌توان به این موضوع پی برد که این گوشی قدرتمند از قابلیت کانتینیوم نیز بهره می‌برده است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.