ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جزئیات سرویس های اینترنت پرسرعت شفاف می شود

+

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فراهم شدن امکان مشاهده جزئیات سرویس دریافتی برای مشترکان اینترنت پرسرعت خبر داد. حسین فلاح جوشقانی سرپرست معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: مشترکان سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت ADSL و WiMAX می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در پایگاه اینترنتی اپراتور طرف قرارداد، جزئیات سرویسی را که خریداری کرده‌اند شامل مبالغ پرداختی به اپراتور، زمان‌های اتصال، حجم استفاده‌شده و … مشاهده کنند.

به نقل از خبرگزاری مهر، وی افزود: شرکت‌های ارائه‌کننده این خدمات موظف هستند ضمن اطلاع‌رسانی شفاف تعرفه و نحوه ارائه خدمات خود به مشتریان، امکان مشاهده تمامی اطلاعات مربوط به سرویس فروخته‌شده را در پنل کاربری هر مشترک فراهم کنند.

این مقام مسئول در رگولاتوری، با اشاره به اینکه بررسی و کنترل اطلاعات و جزئیات سرویس دریافتی در پنل کاربری توسط هر مشترک، افزایش شناخت از سرویس خریداری شده را به همراه دارد، تصریح کرد: مشترکان درصورت مشاهده مغایرت در سرویس خریداری شده با اطلاعات موجود در این بخش اعم از سرعت و حجم تعریف شده، هزینه‌های پرداخت شده و … می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۹۵ شکایت خود را ثبت و پیگیری کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.