ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

معاون بخش ویندوز: گوشی بعدی مایکروسافت با نوآوری همراه خواهد بود

+

خبرهای زیادی در رابطه با گوشی بعدی مایکروسافت که احتمالا سرفس فون نام دارد تا به امروز منتشر شده است. گزارش ها حاکی بر آن است که مایکروسافت دیگر گوشی های میان رده تولید نخواهد کرد و فقط به تولید گوشی های پرچمدار می پردازد.

مایکروسافت مدت زیادی است که تمرکز خود را بر روی ویندوز ۱۰ گذاشته است. یک ماه دیگر اواخر مرداد ویندوز ۱۰ یک ساله می شود و قرار است به همین مناسبت مایکروسافت یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ منتشر کند. پرچمدار بعدی مایکروسافت سرفس نام دارد و احتمالا در ۳ مدل عرضه خواهد شد.

معاون بخش ویندوز، آقای کوین گالو می گوید:

kevin gallo-quotation

پرچمدار بعدی مایکروسافت یک گوشی بالارده و با نوآوری هایی همراه خواهد بود همانند تبلت های سرفس که با نوآوری و طراحی متفاوتی به بازار عرضه شدند.

در حال حاضر تمام نگاه ها به مایکروسافت و گوشی که طبق اخبار قبلی قرار است اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی و به بازار عرضه شود. شایعات زیادی تاکنون در رابطه با سرفس فون منتشر شده است، یکی از این امکانات می تواند اجرای فایل های exe بر روی گوشی باشد که باعث تحولی در دنیای گوشی های هوشمند خواهد شد.

کوین گالو همچنین درباره اینکه مایکروستفت همچنان از ویندوز موبایل پشتیبانی خواهد کرد یا خیر گفت:

kevin gallo-quotation

ویندوزموبایل به صورت کامل پشتیبانی می شود، از آن حمایت می کنیم و آن را رها نخواهیم کرد. در حال حاضر هیچ تغییری در عرضه این سیستم عامل و به روز رسانی های بعدی آن به وجود نیامده است و همه چیز طبق روال قبل انجام خواهد شد.

کوین گالو همچنین خبر از عرضه یک به روز رسانی بزرگ برای ویندوز ۱۰ موبایل داد. با توجه به این خبر و اخباری که قبلا هم منتشر شده بود باید منتظر یک محصول با طراحی و نوآوری های متفاوت از مایکروسافت باشیم. گوشی که می خواهد در بازار مایکروسافت یک تحول ایجاد کند و درصد بیشتری از مردم را به سمت این پلتفرم سوق دهد.

منبع:

واکنش شما:
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.