ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مایکروسافت سه باندل Battlefield 1 کنسول بازی اکس‌باکس وان اس را معرفی کرد

+

مایکروسافت از سه باندل جدید Battlefield 1 کنسول بازی جدید خود یعنی اکس‌باکس وان اس رونمایی کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی مشخصات هر یک از این باندل‌ها و تاریخ عرضه آن‌ها بپردازیم.

باندل‌های Battlefield 1 اکس‌باکس وان اس (۵۰۰ گیگابایتی)

battlefield-1-xbox-one-s-500gb

پیش فروش باندل ۵۰۰ گیگابایتی فوق از امروز و با قیمت ۲۹۹ دلار آغاز می‌شود. عرضه این نسخه از کنسول بازی اکس‌باکس وان اس در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند از تاریخ ۲۱ اکتبر و در اروپا از تاریخ ۱۳ اکتبر آغاز می‌شود. این باندل با دانلود نسخه استاندارد بازی Battlefield 1، یک ماه دسترسی به حساب کاربری EA و ۵۰۰ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی همراه است. تاریخ عرضه و قیمت این کنسول در فروشگاه‌های محلی سراسر جهان متفاوت است و به فروشگاه‌های هر منطقه بستگی دارد.

battlefield-1-xbox-one-s-500gb-storm-grey

باندل ۵۰۰ گیگابایتی فوق که با رنگ خاکستری همراه است، به صورت اختصاصی و تنها در ایالات متحده عرضه خواهد شد. این باندل با دانلود نسخه استاندارد بازی Battlefield 1، یک ماه دسترسی به حساب کاربری EA و ۵۰۰ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی همراه است. پیش فروش این کنسول بازی از هم‌اکنون و با قیمت ۲۹۹ دلار آغاز شده است.

باندل‌ Battlefield 1 اکس‌باکس وان اس (۱ ترابایتی)

xbox-one-s-battlefield-1-special-edition-bundle-1tb

باندل ۱ ترابایتی فوق که با رنگ سبز ارتشی همراه است، برای طرفداران در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و اروپا قابل پیش خرید خواهد بود. این باندل با دانلود نسخه Early Enlister Deluxe بازی Battlefield 1، یک ماه دسترسی به حساب کاربری EA و ۱ ترابایت حافظه ذخیره‌سازی همراه است. پیش فروش این باندل از هم‌اکنون و با قیمت ۳۴۹ دلار آغاز شده است و عرضه این نسخه از کنسول بازی اکس‌باکس وان اس در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند از تاریخ ۱۸ اکتبر و در اروپا از تاریخ ۱۳ اکتبر آغاز می‌شود. تاریخ عرضه و قیمت این کنسول در فروشگاه‌های محلی سراسر جهان متفاوت است و به فروشگاه‌های هر منطقه بستگی دارد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.