ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپلیکیشن فیسبوک مسنجر اکنون از فناوری ۳D تاچ آیفون ۶ اس پشتیبانی می‌کند

+

پیش‌تر فیسبوک اعلام کرده بود که قدری زمان می‌برد که اپلیکیشن‌های خود را با فناوری ۳D تاچ یک‌پارچه کرده و از این فناوری در بیشتر بخش‌ها استفاده کند. شما هم اکنون می‌توانید در اپلیکیشن اصلی فیسبوک در برخی قسمت‌ها از این فناوری استفاده کنید. بالاخره امروز و درست دو ماه پیش از معرفی نسل بعدی آیفون، فیسبوک اعلام کرده که اپلیکیشن مسنجر را با این فناوری یک‌پارچه کرده است و اکنون کاربران می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

این اپلیکیشن هم اکنون می‌تواند از پتانسیل‌های صفحه نمایش حساس به فشار آیفون ۶ اس استفاده کند و به شما اجازه می‌دهد که پیش‌نمایش گفتگوها، تصاویر، تصاویر متحرک گیف (GIF)، استیکرها، لینک‌ها و… را به راحتی و تنها با فشار دادن انگشتتان بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید. اما یک نکته را در نظر داشته باشید: اگر شما پیش‌نمایش گفتگوها را مشاهده کنید، طرف مقابل گفتگو مشاهده می‌کند که شما پیام‌ها را خوانده‌اید (دو تیک بر روی پیام زده می‌شود) و شما نباید فکر کنید که در حالت پیش‌نمایش پیغام‌ها به حالت خوانده نشده باقی می‌مانند. به نظر می‌رسد که فیسبوک باید دیر یا زود قابلیتی را فراهم کند که کاربران بتوانند خودشان این وضعیت را تعیین کنند.

همانند دیگر اپلیکیشن‌هایی که در آن‌ها از فناوری ۳D تاچ استفاده شده، اپلیکیشن مسنجر نیز چندان جالب از آب در نیامده است و امکانات خوب و کاربردی برای آن در نظر گرفته نشده است، تنها یک راه سریع برای مشاهده پیش‌نمایش پیام‌ها و… فراهم آمده است، البته اگر شما یادتان بماند که این اپلیکیشن یک چنین ویژگی را دارد!

نظر شما چیست؟ آیا از اپلیکیشن مسنجر یا فناوری ۳D تاچ استفاده می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.