ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نخستین گام برای کاهش قیمت اینترنت برداشته شد

+

روز گذشته و در خبری اعلام شد که طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرکت‌های ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت و اپراتورهای موبایل از اول مردادماه باید سرویس اینترنت را برای کاربران، با نرخ‌های جدید محاسبه کنند.

به گزارش ویاتک، به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، با امضای قرارداد جدید بر اساس نرخ‌های مصوبه ۲۳۷ برای کاهش تعرفه پهنای باند بین شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت شاتل (آریا رسانه تدبیر)، نخستین گام برای کاهش قیمت پهنای باند برداشته شد. این قرارداد جدید که پس از تعیین تکلیف بدهی فی‌مابین و در راستای مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات به امضاء رسید کاهش تعرفه پهنای باند را برای کاربران نهایی وارد فاز عملیاتی کرد.

مهندس مجید میرزایی مدیرکل امور تجاری شرکت ارتباطات زیرساخت پس از امضای این قرارداد گفت: امروز این شرکت بر اساس مصوبه ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات اقدام به امضای قرارداد با شاتل کرد و ما از امروز قیمت تعرفه پهنای باند را برای شاتل، بر اساس این مصوبه محاسبه خواهیم داد.

 مهندس محمدحسن شانه ساز زاده رئیس هیئت‌مدیره شاتل نیز گفت: این تغییرات و کاهش تعرفه پهنای باند مشترک نهایی حاصل یک زنجیره قیمتی است که همه باید رعایت کنند و ما کاهش قیمت‌ها را از فردا برای کاربران نهایی اعمال می‌کنیم. وی تصریح کرد: امیدواریم با نظارت سازمان تنظیم مقررات و حمایت‌های وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات همه حلقه‌های این زنجیره  مانند زیرساخت به وظایف و تکالیف خود در راستای اجرای این مصوبه عمل نمایند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.