ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

شایعه ساخت فیلم Fruit Ninja به حقیقت نزدیک می‌شود

+

مدتی پس از موفقیت چشمگیر فیلم انگری بردز از لحاظ مالی، حالا استودیوهای فیلم‌سازی برای ساخت فیلم‌های بیشتری بر اساس بازی‌های محبوب به صرافت افتاده‌اند. گفته می‌شود به‌تازگی نیولاین سینما قصد سرمایه‌گذاری بر روی پروژه فیلم Fruit Ninja را دارد. با ویاتک همراه شوید.

طبق شایعات کمپانی نیولاین سینما به همین منظور با سازنده این بازی یعنی استودیوی Halfbrick و تهیه‌کننده فیلم‌های “سن آندریاس” و “سفر به مرکز زمین” یعنی تریپ وینسون وارد مذاکره شده است. بدیهی است، این فیلم خیلی بیشتر از تماشای قطعه‌قطعه شدن میوه‌ها توسط یک مبارز در صفحه‌نمایش خواهد بود. این پروژه که احتمالاً در سبک کمدی اکشن خواهد بود سوژه نینجاهایی را که قصد نجات جهان را دارند می‌پروراند.

البته ما قصد نداریم به شایعاتی که درباره این فیلم پرداخته‌شده دامن بزنیم درحالی‌که برای این فیلم هیچ تقویم و تاریخ کاری مشخصی نیز تعریف نشده است. در صدر کارنامه قابل‌توجه و البته تا حدی معمولی وینسون جایزه امی را برای بهترین تیم نویسندگی به خاطر سریال تلویزیونی “خانم مجری” می‌بینیم. بااین‌حال بعید است شرکت نیولاین در وهله اول از این فیلم توقع چیزی در حد جایزه اسکار داشته باشد. به‌هرحال این یک سرمایه‌گذاری بر روی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی در تاریخ است و بهتر است قبل از اینکه سایر استودیوهای رقیب بخواهند شانس خود را امتحان کنند انجام شود. با توجه به شنیده‌ها از منابع مختلف احتمال تحقق چنین شایعه‌ای را می‌توان نصف به نصف ارزیابی کرد و ممکن است این شایعه روزی در مسیر حقیقت قرار گیرد.

نظر شما در مورد ساخت چنین فیلمی چیست؟ آیا یک فیلم بر اساس یک بازی می‌تواند برایتان جذاب باشد؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.