ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

فبلت گلکسی نوت ۷ فقط در یک نسخه و با صفحه نمایش منحنی می آید

+

گلکسی نوت ۷ از همان ابتدا با حاشیه‌های زیادی معرفی شد، در ابتدا عنوان شد که نام گلکسی نوت جدید که طبق قاعده باید گلکسی نوت ۶ باشد با یک جهش و با نام گلکسی نوت ۷ عرضه خواهد شد و این روزها هم خبرهای ضد و نقیضی در رابطه با صفحه نمایش منحنی آن به گوش می‌رسد.

بارها در خبرهای که اخیراً منتشر شده است گزارش‌های مختلفی در رابطه با عرضه نسخه جدید فبلت گلکسی نوت ۷ مطرح شده است. در ابتدا قرار بود گلکسی نوت ۷ در دو نسخه صفحه نمایش معمولی و صفحه نمایش منحنی و با نام Edge عرضه شود. اما امروز در گزارش جدیدی که از طریق وب سایت کره‌ای Korea Herald منتشر شده است، گویا شرکت سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت ۷ را فقط در یک نسخه و آن هم با صفحه نمایش منحنی عرضه کند.

در این گزارش آمده است که:

فبلت جدید سامسونگ که با نام Galaxy note 7 عرضه خواهد شد دارای صفحه نمایش منحنی از دو طرف (Dual Edge) خواهد بود و این شرکت نسخه معمولی آن را تولید نخواهد کرد.

نکته جالب در این گزارش این است که احتمالاً گلکسی نوت ۷ از دو لبه منحنی خواهد بود. گویا سامسونگ معتقد است که صفحات منحنی از طرفداران بیشتری برخوردار است و دلیلی برای عرضه صفحه نمایش معمولی آن وجود ندارد.

شما از طرفداران گوشی‌های سری Edge سامسونگ هستید؟ این عملکرد سامسونگ را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.