ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

در ویندوز 10 چگونه از بازی‌ها اسکرین‌شات و ویدیو تهیه کنیم؟

+

مایکروسافت در هنگام معرفی ویندوز 10 اعلام کرد که این نسخه از سیستم عامل ویندوز بهترین تجربه گیمینگ را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. یکی از ویژگی‌های خوب گیمینگ در ویندوز 10 این است که شما می‌توانید از بازی‌های خود اسکرین‌شات و ویدیو تهیه کنید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

در ویندوز 10 هم‌چنین می‌توانید با استفاده از میکروفون بر روی ویدیوهایی که از بازی‌های خود ثبت می‌کنید، صدا بگذارید و ویدیوهای خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی نحوه ثبت اسکرین‌شات و ویدیو از بازی‌ها در ویندوز 10 بپردازیم.

  • چگونه از بازی‌ها اسکرین‌شات و ویدیو تهیه کنیم؟

how-to-record-and-capture-screenshots-with-the-game-bar

اگر از دسته اکس‌باکس استفاده می‌کنید، به سادگی و با فشردن دکمه اکس‌باکس و اگر صفحه‌کلید استفاده می‌کنید با فشردن کلیدهای ترکیبی Windows Key + G بخش گیم بار برای شما فعال خواهد شد. در گیم بار شما می‌توانید با انتخاب گزینه مورد نظر خود به ثبت اسکرین‌شات یا ویدیو از بازی خود بپردازید. در برنامه اکس‌باکس در پنجره Game DVR می‌توانید اسکرین‌شات‌ها و ویدیوهای ثبت شده خود را مشاهده کنید و در پوشه ویدیو رایانه نیز می‌توانید ویدیوهای ثبت شده را مشاهده کنید. هم‌چنین اگر شما اسکرین‌شات یا ویدیویی را در کنسول بازی اکس‌باکس وان خود ثبت کرده باشید، در رایانه ویندوزی خود نیز می‌توانید این اسکرین‌شات‌ها و ویدیوها را مشاهده و ویرایش کنید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

از طریق این لینک می‌توانید اپلیکیشن اکس‌باکس را دریافت کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.