ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گوگل تبلیغ نرم افزار پیام رسان Allo را در صفحه اصلی خود آغاز کرد

+

به‌طور حتم می‌توان پر بازدیدترین صفحه موجود در اینترنت را صفحه جستجوی گوگل دانست که در بازار داغ و و پرهیاهوی تبلیغاتی که هر شرکت و سازمانی برای معرفی محصول خود به دنبال بهترین گزینه می‌گردد، به یک برگ برنده برای گوگلی‌ها تبدیل شده است.

گوگل به تازگی شیوه جدیدی را برای تبلیغ محصولات خود پیش گرفته است و از صفحه اصلی موتور جستجوی خود برای تبلیغات استفاده می‌کند، این شرکت اخیراً تبلیغ نرم افزار Duo را در این صفحه قرار داده بود و پس از آن شروع به تبلیغ گوشی‌های پرچم‌دار خود یعنی پیکسل و پیکسل اکس آل کرد، حال در حریان این ایده جدید تبلیغاتی مشاهده می‌کنیم که تبلیغ نرم افزار Allo در این صفحه به صورت یک پیام متنی قرار گرفته است.

ap_resize

به‌طور قطع می‌توان یان شیوه تبلیغاتی را برای گوگل به لطف بازدید میلیونی از سر تاسر دنیا از این صفحه بهترین و بدون هزینه‌ترین شیوه تبلیغاتی برای این کمپانی دانست، هم اکنون اگر به صفحه جستجوی گوگل وارد شوید احتمال دارد با این متن “Say hello to Google Allo, smart messaging for Android and iOS” مواجه شوید که لینک‌های دانلود نرم افزار را برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس در اختیار شما قرار داده است. البته ممکن است با توجه به موقعیت مکانی محل زندگی این متن نمایش داده نشود.

البته با این تبلیغ و تلاش گوگل بعید به نظر می‌رسد بتواند در این رقابت بسیار نزدیک و سخت نرم‌افزارهای پیام‌رسان خودی نشان بدهد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.