ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپلیکیشن Allo بیش از یک میلیون بار از استور گوگل پلی دانلود شده است

+

همان‌طوری که در جریان هستید، اپلیکیشن چت Allo که چند ماه قبل توسط گوگل معرفی شده بود، بالاخره در هفته گذشته به صورت رسمی عرضه شد. جدای از نگرانی‌هایی که در مورد این اپلیکیشن و نقض حریم شخصی توسط آن وجود دارند، این اپلیکیشن توانسته در استور گوگل پلی از خود یک رکورد بر جای بگذارد و مرز یک میلیون بار دانلود را پشت سر بگذارد. این اپلیکیشن اکنون در صدر لیست برترین اپلیکیشن‌های رایگان گوگل پلی قرار گرفته و فیس‌بوک مسنجر را پشت سر گذاشته است. به نظر می‌رسد که اپلیکیشن Allo بتواند به راحتی رکورد دانلود اپلیکیشن Dou (این اپلیکیشن در ظرف مدت زمان 10 روز بیش از 5 میلیون بار دانلود شد) بشکند و به یکی از محبوب‌ترین‌های اندروید تبدیل شود.

رکورد دانلود این اپلیکیشن تنها مربوط به گوشی‌های اندرویدی است و دستگاه‌های آی‌اواس را شامل نمی‌شود. همچنین در گوگل پلی گفته شده که میزان دانلود اپلیکیشن Allo بین 1 الی 5 میلیون است و همین موضوع نشان می‌دهد که به احتمال زیاد این اپلیکیشن بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است. برخی از اپلیکیشن‌های مطرح گوگل به هنگام عرضه جلب توجه می‌کنند و توسط کاربران بسیاری دانلود می‌شوند اما ممکن است که به مرور زمان از این هیجان کم شود و آمار دانلودها کاهش یابند. بنابراین گوگل باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا کاربران را متقاعد کند اپلیکیشن‌های Allo و Dou را جایگزین اپلیکیشن‌های چت فعلی خود کنند و این خودش یک موضوع کاملاً متفاوت است.

البته اپلیکیشن Allo نیز نقاط قوت خود را دارد که ممکن است بسیاری از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نداشته باشند. اکثر ما از اپلیکیشن‌هایی مانند iMessage، فیس‌بوک مسنجر، واتس‌اپ و… استفاده می‌کنیم و اتفاقا راضی و خوش‌حال نیز هستیم! اما متاسفانه برای گوگل، جدای از نفوذ غیرقابل انکار این شرکت در زمینه شبکه‌های اجتماعی، ممکن است که دیر شده باشد و این اپلیکیشن نیز نتواند کاری از پیش ببرد.

آیا شما از طرفداران و کاربران Allo هستید؟ این اپلیکیشن چه برتری خاصی دارد که بتواند شما را متقاعد کند برای همیشه از آن استفاده کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.