ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اضافه شدن تم های دلخواه، در به روز رسانی جدید کیبورد گوگل برای اندروید

+

کیبورد در موبایل ها یکی از بخش هایی است که کاربر روزانه با آن سر و کار داشته و تعامل زیادی با آن دارد. حدود ۲ ماه پیش کیبورد گوگل یک به روز رسانی دریافت کرد و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شد و امروز شاهد یک به روز رسانی دیگر هستیم.

در به روز رسانی قبلی کیبورد گوگل یکی از بهترین قابلیت هایی که اضافه شد، قابلیت کار با یک دست بود. با این قابلیت کیبورد کوچک تر می شود و شما می توانید فقط با یک دست خود تایپ کنید. قابلیت دیگری که اضافه شد به شما اجازه می داد ارتفاع کیبورد را تغییر دهید و مناسب با سایز دست خود ارتفاع آن را تعیین کنید.

اما امروز نیز کیبورد گوگل با هدف شخصی سازی بهتر به روز رسانی شد. در این به روز رسانی که کیبورد به نسخه ۵٫۱ ارتقا می باید به شما اجازه می دهد از تم ها و شخصی سازی های بیشتری برای بهبود ظاهر کیبورد و متناسب با سلیقه خودتان، استفاده کنید. با این به روز رسانی، ۱۵ تم با ترکیب رنگ های مختلف به آن اضافه می شوند. شما می توانید متناسب با رنگ بندی تم گوشی، تم مناسبی برای کیبورد انتخاب کنید.

شما همچنین می توانید عکس دلخواه خود را در پس زمینه کیبورد قرار دهید، یا این که میزان محو بودن آن را مشخص و یا درنهایت می توانید خطوط جدا کننده حروف را تغییر دهید. این به روز رسانی به تدریج برای همه کاربران عرضه خواهد شد. در صورتی که کیبورد گوگل را ندارید می توانید از گوگل پلی آن را دریافت و بر روی گوشی خود نصب کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.