ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

برنامه Google Maps با یک ویژگی بسیار کاربردی به‌روزرسانی شد

+

توسعه‌دهندگان فعال در بخش نقشه گوگل به خوبی و پیوسته درحال‌توسعه نرم‌افزار اختصاصی گوگل مپ هستند و با هر به‌روزرسانی ویژگی جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کنند که بسیار کاربردی است.

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که قرار ملاقاتی را در تقویم گوشی خود ثبت کنید تا به شما یادآوری شود. حال با به‌روزرسانی  اخیری که برای نرم‌افزار گوگل مپ عرضه شده است یک ویژگی جدید برای این منظور اضافه شده است که می‌تواند برای شما کاربردی باشد، ازاین‌پس در گوشی اندرویدی خود می‌توانید پس از ثبت یک قرار ملاقات در تقویم گوگل گزینه “Where” را انتخاب کنید تا پس از ثبت مکان ملاقات به راحتی برای رفتن به سر قرار مکان آن نیز در گوگل مپ نشان داده شود.

mapping-voice-command

البته توجه داشته باشید برای این‌که مشکلی برای این کار پیش نیاید باید در هر دو برنامه یعنی Google Maps و Google Calendar با یک اکانت یا حساب کاربری وارد شوید، در واقع این به‌روزرسانی باعث ایجاد هماهنگی در این دو برنامه شده است. پس از ثبت یک قرار ملاقات به برنامه نقشه مراجعه کنید و از ثبت مکان در نقشه مطمئن شوید، همچنین پس از این به روز رسانی شما یک سر برگ جدید با نام “Upcoming” در برنامه مشاهده خواهید کرد که همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید تمامی رویدادهایی که در تقویم ثبت شده‌اند را برای شما لیست می‌کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
2
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.