ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گوشی‌های جدید گوگل می‌تواند ویدیوهایی ۴K با لرزش‌گیر الکترونیکی ثبت کنند

+

گوگل در رویداد معرفی گوشی‌های جدید خود ادعا کرد که دوربین گوشی‌های پیکسل و پیکسل اکس‌ال در میان دوربین گوشی‌های هوشمند، بهترین هستند. اگرچه تا زمان بررسی دقیق دوربین این گوشی‌ها نمی‌توان به طور قطع در رابطه با آن‌ها اظهار نظر کرد، اما با توجه به مشخصات تا حدودی می‌توان به قدرت آن‌ها پی برد. 

گوشی‌های پیسکل می‌توانند ویدیوهایی با رزولوشن ۴K را ثبت کنند. حال ایزاک زینولدز از تیم تولید دوربین گوگل اطلاعات جدیدی را در رابطه با دروبین این‌ گوشی‌های هوشمند منتشر کرده است. رینولدز اعلام کرده است که گوشی‌های گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ‌اکس‌ال در هنگام تصویربرداری با رزولوشن ۴K از لرزش‌گیر الکترونیکی پشتیبانی می‌کنند. این خبر خوبی برای طرفدارن گوشی‌های جدید گوگل به حساب می‌آید و نشان می‌دهد که این گوشی‌ها از الگوریتم‌های تصویربرداری پیشرفته‌ای بهره می‌برند.

رینولدز هم‌چنین به مقایسه کوتاه لرزش‌گیر اپتیکال و لرزش‌گیر الکترونیکی پرداخته و اعلام کرده است که این دو نوع لرزش‌گیر اهداف متفاوتی دارند و لرزش‌گیر اپتیکال برای عکاسی مفید است، درحالی‌که لرزش‌گیر الکترونیکی برای ثبت ویدیو مفید است. وی هم‌چنین اعلام کرده است که اگرچه گوشی‌های پیکسل از لرزش‌گیر اپتیکال بی‌بهره هستند، اما با این وجود در شرایط نوری کم نیز در بخش عکاسی عملکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد.

تا به امروز شرکت گوگل به تبلیغات گسترده‌ای پیرامون دوربین گوشی‌های جدید خود پرداخته است، باید صبر کرد و دید که این گوشی‌های در عمل نیز می‌توانند توجه تحلیل‌گران را به خود جلب کنند یا خیر.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.