ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بیلد جدیدی از اندروید ۷٫۱٫۱ نوگِت برای گوشی‌های پیکسل عرضه شد

+

گوگل امروز بیلد جدیدی از اندروید ۷٫۱٫۱ نوگِت را برای دو گوشی پیکسل و پیکسل اکس‌ال عرضه کرد. این به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید با نام NMF26Q release 6 شناخته می‌شود و گویا مشکلاتی که در ارتباط شبکه وجود داشت را برطرف می‌کند. پیش‌تر برخی از کاربران این گوشی‌ها گزارش داده بودند که در اتصال به شبکه با مشکلاتی مواجه هستند و نمی‌توانند به درستی از این شیوه ارتباطی استفاده کنند. شرکت گوگل هفته پیش به‌روزرسانی اندروید ۷٫۱٫۱ نوگِت را با شماره بیلد NMF26O برای این گوشی‌ها منتشر کرد و مشکلی که در ارتباط LTE Band 4 وجود داشت را برطرف کرد اما درست پس از انتشار این به‌روزرسانی مشکل دیگری به وجود آمد که با عرضه بیلد جدید اندروید ۷٫۱٫۱ نوگِت برطرف شد. چندی پیش بسیاری از کاربران اپراتور بریتانیایی O2 اعلام کرده بودند که در ارسال پیام‌های چند رسانه‌ای با گوشی‌های پیکسل دچار مشکل شده‌اند.

به‌روزرسانی نرم‌افزاری که در هفته گذشته عرضه شد تنها مشکلات مربوط به اتصال LTE Band 4 را برطرف کرد اما به‌روزرسانی جدیدی که امروز عرضه شده، تمامی مشکلاتی که در مورد اتصالات شبکه‌ای گوشی‌های پیکسل وجود دارند را برطرف می‌کند. مانند به‌روزرسانی هفته گذشته، ممکن است که بسیاری از کاربران این به‌روزرسانی را دریافت نکنند، بنابراین اگر شما نیز جزو این دسته از کاربران هستید می‌توانید به وب‌سایت Android Developers مراجعه کنید، زیرا گوگل هر دو فایل OTA و ایمیج فکتوری این به‌روزرسانی جدید را در آن‌جا قرار داده است و شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را دریافت کنید و به صورت دستی بر روی گوشی خود این بیلدهای نرم‌افزاری را فلش بزنید.

این به‌روزرسانی جدید به جز رفع مشکلات پیرامون ارتباطات شبکه، تغییر خاص دیگری را به همراه ندارد. بنابراین اگر شما از گوشی‌های پیکسل استفاده می‌کنید و مشکلی با ارتباطات شبکه ندارید (به عنوان مثال اگر در جایی هستید که پوشش شبکه‌ای وجود دارد و شما نیز ارتباطات کاملی دارید) نیازی نیست که به صورت دستی این به‌روزرسانی را بر روی گوشی خود فلش بزنید. ممکن است که گوگل این به‌روزرسانی جدید را برای کسانی که مشکل شبکه ندارند نیز به صورت OTA عرضه کند و شما نیز مجبور شوید که آن را نصب کنید. اگر چنین اتفاقی رخ داد حتماً به‌روزرسانی را دریافت و نصب کنید زیرا مشکل خاصی را به همراه نخواهد داشت.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.