ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گوگل به شما می‌گوید چه مقدار زمان برای بازدید از یک مکان نیاز دارید

+

گوگل از تعریفی که مردم آن را می‌شناسند فاصله زیادی گرفته است، گوگل دیگر یک موتور جستجوی ساده نیست و با امکانات متعددی که به مرور زمان اضافه کرده است تبدیل به یک راهنمای همه فن حریف شده است. با ویاتک همراه شوید.

یکی از امکاناتی که اخیراً به موتوری جستجوی گوگل اضافه شده بود برنامه ریزی برای سفر شما بود. بهترین قیمت بلیط هواپیما، تخفیف هتل‌ها و رستوران‌ها برای جایی که قصد سفر به آن را دارید معرفی می‌کند. اما امروز خبری از یک سرویس جدید گوگل رسید. گوگل به زودی در نتایج جستجو به شما می‌گوید، نیاز به صرف چه زمانی دارید تا مکانی که قصد رفتن به آن را دارید، به صورت کامل ببینید.

نکته جالب این است که این ویژگی قرار است به بخش جستجوی گوگل اضافه شود نه اپلیکیشن گوگل مپ! که اگر هم بعدها اضافه شود جای تعجب نیست اما فعلاً قرار است این امکان به جستجوی گوگل اضافه شود. این ویژگی به این صورت کار می‌کند که اگر شما نام یک مکان را جستجو کنید، گوگل علاوه بر ویژگی‌های توریستی آن مکان، حداقل زمانی که لازم دارید تا بتوانید تا از تمام گوشه کنار آن دیدن کنید را به شما اعلام می‌کند.

به عنوان نمونه، مثالی که خود گوگل برای معرفی این سرویس زده است پارک گلدن گیت در سانفرانسیسکو است که زمان ۲ ساعت را برای آن پیشنهاد داده است. بیشترین کاربرد این قابلیت برای گردشگران و توریست‌ها است که باعث می‌شود برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.