ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گوگل در تاریخ 13 مهر گوشی‌های پیکسل و پیکسل XL را معرفی خواهد کرد

+

همه ما می‌دانیم که به زودی گوشی‌های جدید گوگل از سوی این شرکت معرفی خواهند شد و طبق معمول می‌دانیم که این دو گوشی از سری نکسوس خواهند بود. اما آن‌طور که پیداست، گوگل قصد دارد که خط تولید محصولات سری “پیکسل” را گسترش دهد و آن‌را با سری نکسوس ترکیب کند تا نوعی یکپارچگی در محصولاتش به وجود آورد و گویا قرار است که این محصولات جدید در تاریخ 13 مهر معرفی شوند. این دو گوشی جدید که پیش‌تر آن‌ها را با نام مارلین و سیل‌فیش می‌شناختیم، قرار است نخستین گوشی‌های شرکت گوگل تحت برند پیکسل باشند و نام آن‌ها نیز پیکسل و پیکسل XL خواهد بود و اطلاعات بیشتری که ارائه شده‌اند نیز بر این موضوع تاکید دارند.

گوشی پیکسل (یا همان سیل‌فیش) دارای نمایش‌گری 5 اینچی بوده و قیمت کم‌تری دارد اما پیکسل XL (مارلین) نمایش‌گر 5.5 اینچی داشته و محصولی بالارده به شمار می‌آید. حتی مدتی است که شایعه شده این دو گوشی، نخستین گوشی‌های اندرویدی هستند که به طور رسمی نام گوگل بر روی آن‌ها حک شده است و این در حالیست که سازنده اصلی آن‌ها (با توجه به اطلاعات قبلی) شرکت اچ‌تی‌سی است. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا بر روی این گوشی‌ها نام اچ‌تی‌سی نیز دیده خواهد شد یا خیر.

اما این تمام ماجرا نیست، زیرا گفته شده گوگل در مراسم 13 مهر تنها از این دو گوشی رونمایی نمی‌کند. انتظار می‌رود که در این مراسم، گوگل از دستیار خانگی خود نیز رونمایی کند همچنین کروم‌کست جدید با قابلیت پخش محتوای 4K نیز بخشی از این رونمایی خواهد بود و به احتمال زیاد با نام “کروم‌کست پلاس” و یا “کروم‌کست اولترا” عرضه می‌شود. همچنین به احتمال زیاد گوگل در این مراسم از یک هدست یا دستگاه جدید سازگار با پلتفرم Daydream نیز رونمایی کند.

هنوز گوگل تاریخ رسمی و محل معرفی محصولات خود را اعلام نکرده است اما به احتمال زیاد در شهر سان فرانسیسکو این محصولات معرفی خواهند شد و آن روز‌، برای گوگل روز بزرگی خواهد بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.