ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کاربران گوشی‌های نکسوس منتظر قابلیت‌های ویژه پیکسل‌های گوگل نباشند

+

شاید خواندن این مطلب برای دارندگان تلفن‌های همراه نکسوس چندان خوشایند نباشد، اما باید گفت که دو قابلیت ویژه که گوگل در گوشی‌های جدید خود استفاده کرده است به هیچ عنوان به نکسوس ها اضافه نخواهند شد. با ویاتک همراه باشید.

google-pixel-xl-25-1280x853

پیش از این دارندگان گوشی‌های نکسوس بر این باور بودند که به‌رسم پشتیبانی خوب گوگل از گوشی‌هایش دو ویژگی Night Light و ژست‌های خاص حس‌گر اثرانگشت پس از دریافت اندروید 7.1 به گوشی‌هایشان اضافه خواهد شد اما به تازگی آقای ایان به لیک از اعضای تیم توسعه‌دهنده گوگل در بیانیه‌ای اعلام کرده است که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد و این دو ویژگی به‌صورت انحصاری در پیکسل‌های گوگل خواهند ماند.

google-pixel-review-15

ویژگی Night Light از بهترین قابلیت‌های این دو گوشی است که امکان استفاده از دستگاه را در مکان‌های تاریک آسان کرده و با کاهش رنگ آبی صفحه‌نمایش و اضافه کردن رنگ قرمز مانع از خسته شدن و آسیب رسیدن به چشم‌ها می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این دو گوشی می‌توان به ژست‌های حس‌گر اثرانگشت اشاره کرد که به راحتی می‌تواند به کمک کاربر آمده و تنها با حرکت انگشت بر روی حس‌گر فرمان‌های خاصی را به دستگاه بدهد، به عنوان مثال با کشیدن انگشت از بالا به پایین می‌توان به راحتی نوتیفیکیشن های دستگاه را مشاهده کرد. البته لازم به ذکر است عدم دریافت این دو ویژگی برای تلفن‌های همراه 6P یا 5X نکسوس، تنها به دلیل سخت افزار این دو گوشی است که از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کنند.

آیا شما از گوشی‌های نکسوس استفاده می‌کنید؟ نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.