ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گروهی از بازیکنان پوکمون گو در پارک شمالی لندن مورد سرقت قرار گرفتند

+

بازی Pokémon GO روزانه در حال رشد است و کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند، این بازی با تمام محبوبیتی که در این زمان کوتاه کسب کرده است، مشکلاتی را نیز برای گیمرهایش به وجود آورده است که روزانه از نقاط مختلف جهان گزارش می‌شوند.

تابه‌حال افراد سودجو با استفاده از برنامه‌های جعلی برای این بازی اطلاعات شخصی افراد را سرقت کرده‌اند یا برخی از افراد به دلیل سرگرم شدن با بازی به اطراف خود توجه نکرده و دچار سانحه یا تصادف شده‌اند، اما به تارگی در خبری گزارش شده است که برخی از گیمرها توسط برخی جنایتکاران که برای آن در مناطق دورتر تله گذاشته بودند مورد سرقت قرار گرفتند. در این گزارش آمده است که روز سه شنبه در پارکی در شمال لندن بانام ویتینگتون 4 نفر با اسلحه تلفن همراه و اشیا با ارزش خود را از دست داده‌اند. سه نفر از این اشخاص که به تله این جنایتکاران افتاده‌اند 15، 16 و 18 ساله بوده‌اند که سارقان نقاب‌دار با اسلحه به آن‌ها حمله کرده بودند. لازم به ذکر است که شخص چهارم یک جوان 24 ساله بوده که 30 دقیقه قبل از سه نوجوان مورد سرقت قرار گرفته است.

Teenshotinface

طبق گزارش پلیس متروپولیتن هیچ‌یک از افراد آسیب ندیده‌اند و تنها تلفن همراه آن‌ها سرقت شده است، آن طور که Scotland Yard گزارش داده است به نظر می‌رسد که هر دو سرقت توسط یک گروه انجام شده‌اند، بااین‌حال پلیس محلی با شواهدی که از ظاهر افراد به‌دست آورده بر این باور است که سارقان اشخاص آسیایی بوده‌اند و در تلاش هستند تا آنها دستگیر کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.