ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

انتشار ماد گرافیکی GTA 5 Redux به خاطر حمله هکرها به تعویق افتاد!

+

ماد گرافیکی موسوم به GTA 5 Redux به خاطر ارتقا و بهبودهای گرافیکی خارق‌العاده‌ای که به بازی جی‌تی‌ای ۵ اضافه الصاق خواهد کرد، تقریبا برای همه شناس است. طبق وعده‌های قبلی باید امروز شاهد انتشار این ماد می‌بودیم، اما اتفاق غیر منتظره‌ای رخ داده که انتشار آن را تا ۱۶ سپتامبر به تعویق انداخته است.

برای آشنایی هرچه بیشتر با ماد گرافیکی بازی جی‌تی‌ای ۵ می‌توانید از این لینک استفاده کنید، اما اشاره به بعضی از خاص‌ترین نکات این ماد اصلا خالی از لطف نیست. این ماد قرار است یک سیستم آب و هوای جدید به بازی اضافه کند که بسیار بهتر از آنچه در نسخه استاندارد وجود دارد عمل خواهد کرد. افکت‌های ویژه و جلوه‌های بصری فوق‌العاده‌ای هم در این ماد وجود خواهند داشت که تجربه گیمرها از این بازی را به کلی تغییر خواهند داد، جالب است بدانید حتی تکسچرها و بافت‌ عناصر موجود در بازی نیز توسط این ماد دچار دگرگونی‌های بی‌نظیری خواهند شد و زمان مانایی اثراتی که در بازی مثل شلیک به دیوار و امثالهم، ایجاد می‌کنید افزایش خواهد یافت. این ماد به قدری کامل و پربار است که حتی تراکم جمعیت در بازی، مثل مردم عادی در گوشه و کنار خیابان‌ها را نیز دچار تغییر خواهد کرد، برای مثال ممکن است در حال گشت زنی در خیابان‌ها و پیاده‌روها، با یکی از کاراکترهای مربوط به یکی از ماموریت‌هایی که در خط داستانی بازی وجود دارد، برخورد کنید. پلیس‌ها بیشتر شده و هوش مصنوعی آنها نیز افزایش خواهد یافت و فیزیک بازی در جای‌جای آن مثل نحوه عملکرد اسلحه‌ها نیز بهبودهای خاصی به خود خواهند دید.

اما به اصل موضوع، یعنی چرایی به تعویق افتادن انتشار این ماد مورد انتظار بپردازیم و پرده از راز تیتر مطلب که برای خود ما نیز عجیب بود برداریم. به همین منظور یادداشت‌ها و اظهارات جاش رومیتو، سازنده این ماد را برایتان بازگو می‌کنیم:

هفته گذشته، شبکه اینترنتی منزل من مورد حمله هکری واقع شد و ماد Redux مورد تهاجم قرار گرفت. با این که نگرانی‌ای وجود ندارد، اما برخی از داده‌های ماد ریداکس از دست رفته‌اند. این باعث نخواهد شد که پروژه ساخت ماد از سر گرفته شود، زیرا از جای‌جای آن فایل‌های بک‌آپ جداگانه به میزان کافی تهیه شده و موجود است، اما به هرحال اندکی تاخیر برای سرهم بندی بخش‌های از دست رفته به وجود آمده است، از این‌که باید شکیبایی بیشتری به خرج دهید متاسفم

این حمله سایبری توسط رومیتو در هفته گذشته گزارش شده است و شاید موجب سرخوردگی منتظران این ماد شود، اما خوشبختانه انتشار این ماد تاخیر اندکی خورده و چندان جای نگرانی نیست، طبق اعلام جاش رومیتو، انتشار این ماد به ۱۶ سپتامبر موکول خواهد شد. به هرحال برای این‌که بدانید ماد ریداکس بازی جی‌تی‌ای ۵، زندگی در لوس سانتوس را چگونه متجول خواهد کرد، می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.