ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

حالت چند نفره بازی تایتان‌فال 2 را تماشا کنید

+

بازی تایتان‌فال سرنوشت عجیبی دارد. نسخه اول این بازی مفاهیم جدیدی از پتانسیلی که گیم‌پلی یک بازی می‌تواند داشته باشد را به نمایش گذاشت، اما متاسفانه عوامل دیگری مثل روایت نامناسب داستان بازی، مانع از ادامه موفقیت‌های آن شد، اما نسخه 2 آمده که همه چیز را یک‌جا تقدیم گیمرها کند.

کمپانی سازنده بازی حالت چند نفره بازی را برای آزمایش و یافتن ایرادات و نواقص آن، به صورت “بتا” یا به قول خودش تحت عنوان “Open Multiplayer Tech Test” در اختیار علاقه مندان می‌گذارد تا ایرادات آن را کشف کند، این آزمایش از 19 آگوست، یعنی فردا شروع و تا 21 آگوست ادامه خواهد داشت و نوبت بعدی آن نیز در روزهای آخر هفته میلادی، یعنی در 26 تا 28 آگوست شروع خواهد شد. احتمالا شما کاربران عزیز هم به دلایل مختلف نخواهید توانست این حالت بتا را تجربه کنید، اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که یک تریلر از ن منتشر شده که می‌تواند ما را با بخش چند نفره این بازی آشنا کند.

بر خلاف تریلر حالت تک نفره و داستانی بازی که تصویری از جنبه‌های اخلاقی هوش مصنوعی و همزیستی نا برابر انسان و ربات‌ها را به نمایش کشید، در ویدیوی حالت چند نفره می‌بینیم که ماشین‌ها و ربات‌ها به صورت مرگ‌باری در میدان نبرد با هم می‌جنگند. اگر ویدیو را تماشا کرده باشید، حتما قبول دارید که یکی از بهترین صحنه‌های این ویدیو، جایی بود که شخص در حال فرار شبهی از تصویر خود را به سمت درب باز رها کرد تا کمین دشمن را شکسته و خطر وی را خنثی کرده و او را از پای درآورد. این‌طور نیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.