ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصمیم جدید هواوی برای فروش ۱۴۰ میلیون تلفن همراه در سال ۲۰۱۶

+

پس از اعلام افزایش ۴۰ درصدی در درآمد فروش نیمه اول سال ۲۰۱۶، حال کمپانی هواوی هدف خود را در بخش فروش تلفن همراه برای سال ۲۰۱۶ اعلام کرده است، این شرکت برای فروش بسیار عظیم ۱۴۰ میلیون گوشی برنامه ریزی کرده است.

این شرکت برای رسیدن به این هدف و میزان فروش تصمیم گرفته است که ۱۵ هزار فروشگاه جدید را در قسمت‌های مختلف جهان تأسیس کند، هواوی در سال گذشته ۱۰۸ میلیون گوشی تلفن همراه را به فروش رساند، اگر این میزان رشد در سال ۲۰۱۶ به تحقق بپیوندد شاهد ۳۰ درصد رشد در میزان فروش تلفن همراه این شرکت نسبت به سال گذشته خواهیم بود.

روز سه شنبه آقای ریچارد یو چنگدان در همین راستا بیانیه را اعلام کرده است و در آن گفته است:

hw_u_198350

ما بسیار خوش بین هستیم و اعتماد به نفس کامل را برای شکست رکورد ۱۴۰ میلیون گوشی تلفن همراه در سال گذشته را داریم، و برای رسیدن به این هدف به زودی فروشگاه‌های جدیدی را در سر تا سر دنیا تأسیس خواهیم کرد.

تا روز ۳۱ می ۲۰۱۶ هواوی ۳۵۰۰۰ فروشگاه در سرتاسر دنیا تأسیس کرده است که ۱۱۰۰۰ فروشگاه در کشور چین واقع شده‌اند و ۶۵۰۰ فروشگاه در باقی قسمت‌های آسیا، ۶۲۰۰ فروشگاه در اروپا و ۱۵۰۰ فروشگاه در جنوب آمریکا قرار دارند که در مجموع می‌توان گفت در ۱۷۰ کشور در دنیا شاهد فروشگاه‌های این شرکت هستیم که با اضافه شدن ۱۵ هزار فروشگاه تعداد آن‌ها به ۵۰ هزار فروشگاه خواهد رسید.

 

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.