ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نقاشی که نقاشی خود را با اشیاء روزمره تکمیل می‌کند

+

با کریستف نیمان، نقاش نابغه‌ای که با اشیاء پیش‌پاافتاده طرح‌های منحصربه‌فردی می‌سازد؛ آشنا شوید. اکثراً این کارمند نیویورک‌تایمز را با نقاشی‌هایی که هر یکشنبه در اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد می‌شناسند. هر کدام از نقاشی‌های او تجربه متفاوتی را القا می‌کنند زیرا با یک شئ جدید همگام شده‌اند.

او می‌گوید:

سعی می‌کنم شئ موردنظر به من بگوید که چه‌کار کنم. همیشه یک جسم را به صورت اتفاقی انتخاب می‌کنم و روی میز خود قرار می‌دهم تا کار را با آن شروع کنم. برای اینکه تصاویر خلق‌شده خوب باشند من سعی می‌کنم کاملاً بدون برنامه پیش بروم تا نتیجه کار قابل پیش‌بینی نباشد. من همیشه به دنبال یک زاویه غیرمعمول هستم تا ارتباط بصری تصویر هم من و هم بیننده را غافلگیر کند.

در ادامه توجه شما را به تصاویر زیبای خلق‌شده توسط کریستف جلب می‌کنم:

Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-1 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-2 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-3 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-4 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-5 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-6 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-7 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-8 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-9 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-10 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-11 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-12 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-13 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-14 Illustrator-Completes-His-Illustrations-With-Everyday-Objects-15

منبع:

واکنش شما:
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.