ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصویر لو رفته از Meizu X اسکنر اثر انگشت در پشت این گوشی را نشان می‌دهد

+

هفته گذشته مشخص شد که کمپانی میزو قصد برگذاری یک رویداد در 30 ماه نوامبر را دارد. همجنین تصاویری منتشر شد که منتسب به جعبه یا بسته‌بندی میزو اکس بود. امروز هم تصویری منتشر شده که وجود یک اسکنر اثر انگشت در این گوشی را تصدیق می‌کند.

تصویر منتشر شده از بخش پشتی دستگاه است، در تصویر لو رفته می‌توان دید که میزو اکس یک ماژول دوربین دوگانه دارد که در قصمت بالایی و سمت چپ دستگاه قرار گرفته است. همچنین یک اسکنر اثر انگشت نیز به چشم می‌خورد که در میانه گوشی و کمی بالاتر و نزدیک به دوربین‌ها جا خوش کرده است.

تصاویر قبلی که از این گوشی منتشر شده بودند، شبیه نقاشی بودند، یعنی طوری که گویا نقاشی شده بودند، حال تفاوتی که بین تصاویر نقاشی شده با تصویری که امروز منتشر شده وجود دارد، شکل و فرم فلش دوربین‌های دوگانه این گوشی است. در تصویر نقاشی شده، فرم فلش، دایره‌ای بود، اما در تصویر امروز می‌بینیم که اینطور نیست و شکل آن بیضی است. در حال حاضر نمی‌توان نظری قطعی داد، چون ممکن است این دو عکس، هرکدام مربوط به یک گوشی متفاوت باشند، این احتمال زمانی بالا می‌رود که اسم و خبری هم از گوشی دیگری از میزو، به اسم میزو 7 پرو در میان باشد. و نمی‌توان با قطعیت گفت، آنچه در 30 نوامبر رونمایی شد، حتما میزو اکس خواهد بود. حتی گوشی هوشمند دیگری از کمپانی میزو، یعنی میزو ام5 نوت هم مورد انتظار است.

در حال حاضر چیزی که در مورد میزو اکس می‌دانیم، این است که این گوشی اولین گوشی میزو با رابط کاربری کاملا جدید کمپانی، موسوم به  Flyme 6 خواهد بود. از این رابط کاربری به عنوان Flyme OS هم یاد می‌شود. نسخه 6 این لانچر از این رو جدید است که تماما روی اندروید 7 پیاده شده است و فعلا هیچ کدام از گوشی‌های میزو به آن مجهز نشده‌اند. ویژگی دیگر میزو اکس جنس شیشه‌ای بخش پشتی آن است. اگر هفته آینده در 30 نوامبر این گوشی رسما زونمایی شود، اخبار و اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.